Hvězda muzikálu ze střední po 15 letech. Vanessa Hudgensová se proměnila z roztomilé dívky v ženu vamp

Herečka Vanessa Hudgensová s kolegou Zackem Efronem v Muzikálu ze střední 2
Herečka Vanessa Hudgensová s kolegou Zackem Efronem v Muzikálu ze střední 2
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2021

Hudební film, který pobláznil davy mladých lidí a odstartoval nevídaný úspěch dalších dvou pokračování - první díl Muzikálu ze střední měl premiéru v roce 2006. Hlavní roli pohledné středoškolačky Gabrielly tehdy ztvárnila herečka Vanessa Hudgensová (32), ze které přibývající roky udělaly krásnou ženu. Už dávno není dívkou, která procházela zamilovaností s kolegou Zacem Efronem (33) a patřila mezi hvězdy Disney.

Fanouškovské šílenství probudil v roce 2006 hudební romantický film Muzikál ze střední, který vyprávěl příběh party středoškoláků, kteří poznávají lásku, přátelství, ale i intriky a především žijí naplno hudbou. Byl nabitý chytlavými melodiemi, které film definovaly jako muzikálový - byl na nich postaven. Ústřední dvojici ztvárnila právě Vanessa Hudgensová s hereckým kolegou a později partnerem Zacem Efronem. Představitelka filmové Gabrielly Montezové měla k umělecké profesi vždycky blízký vztah, ale jedna věc ji od samého začátku trochu brzdila.

"Byla jsem stydlivé dítě. Miluju hraní a hru na jevišti, kdy se ukryjete za svoji postavu. Ale když jsem si to zkusila, být tam venku, nikdy to pro mě moc nebylo. A je to něco, na co si neustále zvykám. Myslím si, že skutečnost, že jsem byla tak stydlivá holka... opravdu mi to pomohlo k tomu, abych se nevydala po špatné cestě a byla antisociální," řekla Vanessa Hudgensová v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Od premiéry prvního filmu, který se dočkal díky obrovské sledovanosti dalších dvou dílů, uběhlo už 15 let. Z roztomilé teenagerky dospěla rodačka ze Salinasu v Kalifornii v krásnou mladou ženu, která za pár měsíců oslaví významná Kristova léta. Je šťastná po boku baseballového hráče Colea Tuckera (25), s nímž tvoří pohledný pár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.