Hvězda Pobřežní hlídky je k nepoznání. Yasmine Bleethová přibrala a skončila s filmováním

Bývalá herečka Yasmine Bleethová
Bývalá herečka Yasmine Bleethová
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 4. 2021

Televizním divákům se zapsala do paměti jako krásná záchranářka Caroline Holdenová z kultovního seriálu Pobřežní hlídka. Bývalá herečka Yasmine Bleethová (52) byla proslulá krásou a ženskými křivkami, které vzbuzovaly v některých ženách závist a u mužů zase obdiv. Od natáčení uběhla dlouhá doba a proměna krásné Američanky je zarážející.

Bývalá filmová hvězda Yasmine Bleethová, celým jménem Yasmine Amanda, studovala na United Nations International School v New Yorku a jako mladá a krásná dívka se okrajově věnovala také modelingu. Na konci roku 1989 přišla bolestná rána, když její matka podlehla rakovině prsu. Pro 21letou dívku to bylo něco, z čeho se dlouhou dobu nedokázala vzpamatovat. Několik měsíců prožila v depresích a odmítala všechny pracovní nabídky. Až po čase se dokázala vrátit do běžného života.

Její menší filmové a seriálové role vystřídala životní nabídka do Pobřežní hlídky, kde získala roli záchranářky Caroline Holdenové, sestry Stephanie Holdenové v podání Alexandry Paulové (57). Po odvysílání 57. dílů ale v televizním hitu skončila. Spekulovalo se o problémech s drogami a byla neustále pronásledována bulvárními fotografy. "Dělo se to nonstop. Byla u telefonní budky, v místech, kde jsme natáčeli – to ještě nebyly mobilní telefony. Jen se poškrábala na nose a hned měl Enquirer tři snímky," řekla kolegyně Gena Lee Nolanová v rozhovoru pro Cosmopolitan.

Podle všeho stál právě kokain za jejím koncem v Pobřežní hlídce, ze které ji producenti nakonec vyřadili, jak uvedl web Nickyswift.com. V září 2001 ji policisté zadrželi na detroitské dálnici a zjistili, že je pod vlivem drog. Kráska, která měla vztah s hereckými hvězdami - například Lukem Perrym (†52) nebo Matthewem Perrym (51), později přiznala, že poprvé brala kokain už v roce 1998.

Po 17 letech, co se představitelka Caroline Holdenové rozhodla odejít z Hollywoodu, ji paparazzi zachytili na ulici v Los Angeles při procházce s jejím zvířecím mazlíčkem, jak informoval britský Mirror. Proměna nyní 52leté Yasmine Bleethové mnohé zarazila, někdo by ji možná už ani nespojoval s postavou záchranářky z kultovní Pobřežní hlídky. Pozlátko filmového světa jí ale zdá se nechybí a užívá si normálního života »běžné« Američanky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.