Hvězda Rychle a zběsile odhalila dokonalé křivky v plavkách. Jordana Brewsterová kvůli postavě tvrdě dře

Herečka Jordana Brewsterová s Paulem Walkerem v Rychle a zběsile
Herečka Jordana Brewsterová s Paulem Walkerem v Rychle a zběsile
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2021

Do vínku dostala krásu, kterou neztrácí ani v průběhu let. Americká herečka s brazilskými kořeny Jordana Brewsterová (41), která zazářila ve filmové sérii Rychle a zběsile, předvedla výstavní postavu v plavkách. Matka dvou malých synů – Rowana (5) a Juliana (7), se může pochlubit půvabnými křivkami, které jsou však výsledkem spousty hodin dřiny, potu a někdy také odříkání.

V minulosti měla Jordana Brewsterová odlišný pohled na to, co je zdravé, a co už balancuje na hranici zdravotních rizik. I když nikdy nepropadla poruchám příjmu potravy (PPP), neměla k tomu moc daleko. "Jsem podivínka, takže jsem si prošla fázemi, kdy jsem byla vážně posedlá čísly a nedokázala jsem od toho upustit. Nikdy jsem nebyla anorektička, ale rozhodně jsem měla všechno příliš pod kontrolou, než abych si uvědomovala, co je zdravé," přiznala pro magazín People.

Hvězda kultovní filmové série Rychle a zběsile, kde se objevila v roli Miy Torettové po boku Vina Diesela (53) a v několika dílech si zahrála i s Paulem Walkerem (†40), se za roky v Hollywoodu poučila. Ale to nic nezměnilo na skutečnosti, že její štíhlá postava rozhodně není zadarmo. Tvrdě dře se svým trenérem Harleyem Pasternakem (46). Zvedá závaží, »dřepuje« a cvičí i na břicho.

"Chodím také na túry, což je skvělé. Potřebuju totiž nasbírat kroky. Musím být venku a dýchat čerstvý vzduch. Mám štěstí, že žiju v L.A., kde tak můžu fungovat, jinak bych se zbláznila. Ráno vstávám po páté hodině, abych si zaběhala. Jen kvůli kolenům preferuju běžecké pásy. Mým vzorem je máma (Maria Joãoová je mimochodem bývalá brazilská modelka, pozn. red.), která na sobě i jako šedesátnice maká," citoval herečku web Eatthis.com.

"Miluju tanec – je fakt zábava slyšet dobrou hudbu a moct si na ni zatančit. Krom toho cvičím šest dní v týdnu. Podle mě je všechno o rovnováze. Co se týká jídla, nemám ráda třeba smoothies a džusy - ráda totiž žvýkám. Takže si v páře uvařím zeleninu, přidám avokádo… A pak si můžu udělat třeba polévku s kuřecím masem nebo lososem," řekla Jordana Brewsterová, která ukázala štíhlou postavu v plavkách, kterou by jí mohla závidět kdejaká »dvacítka«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.