Hvězda Rychle a zběsile se stala potřetí maminkou. Jsem šťastná a unavená, říká Gal Gadotová

Herečka Gal Gadotová
Herečka Gal Gadotová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2021

Herečka Gal Gadotová (36), nejvíce známá jako Gisele z filmů Rychle a zběsile či ze snímků Wonder Woman, se stala potřetí maminkou. Na svět přivedla holčičku, která dostala jméno Daniella. Radostnou novinku oznámila na sociální síti, kam umístila rodinný snímek s manželem a třemi dcerkami. "Má sladká rodina," napsala k snímku žena, která svou krásou okouzlila mnoho diváků.

Gal Gadotová se stala potřetí maminkou. Hvězda filmů Rychle a zběsile se na sociální síti pochlubila novým přírůstkem do rodiny. Dcery Alma (9) a Maya (4) se dočkaly malé sestřičky, která dostala jméno Daniella. "Má sladká rodina. Nemohla bych být víc vděčná, šťastná a unavená. Všichni jsme nadšení, že jsme mohli Daniellu přivítat mezi nás," napsala herečka na Instagram k rozkošné fotografii.

Původem izraelská kráska, která se proslavila jako Gisele ve filmech o rychlých autech, si těhotenství užívala. Americkým médiím se pochlubila tím, jak starším dcerkám vysvětlovala, že budou mít sourozence. "Alma už něco věděla z dob, kdy jsme jí s manželem vysvětlovali, že přijde na svět Maya. U mladší dcery to bylo o něco komplikovanější," svěřila se Gadotová v pořadu Jimmy Kimmel Live.

"Maya byla samozřejmě hodně zvědavá, jak její sestřička přijde na svět a jak se tu vůbec vzala. Vysvětlili jsme jí to způsobem vhodným pro děti, s manželem jsme řekli, že jsme se objali a že tatínek zasadil mamince do břicha semínko. Povídali jsme si o ptáčcích a včeličkách, rodiče to znají," zasmála se herečka.

Těhotenství Gal Gadotová oznámila v březnu letošního roku na sociální síti. Všechny dcerky má s manželem Yaronem Varsanem, kterého poznala v roce 2006 a o dva roky později se za něj provdala. V rodinném životě se jí daří skvěle, po kariérní stránce ale nemá nejlepší období.

Gisele, kterou Gadotová hrála ve filmech Rychle a zběsile, v šestém dílu zemřela. Následně se dočkala úspěchu ve filmu Wonder Woman, pokračování ale mezi komiksovými fanoušky a diváky propadlo. Problémy má i snímek Smrt na Nilu, v němž má hlavní roli - produkci zdržela pandemie a další z hlavních hvězd, Armie Hammer, čelí obvinění z kanibalistických sklonů. Proto není jisté, zda snímek vůbec vyjde.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.