Hvězda ságy Twilight Peter Facinelli se bude ženit. Tahle kráska nahradila místo jeho exmanželky Jennie Garthové

Bývalí manželé Jennie Garthová a Peter Facinelli
Bývalí manželé Jennie Garthová a Peter Facinelli
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 1. 2022

Do povědomí diváků se zapsal jako doktor Carlisle Cullen v upírské sáze Twilight. Herec Peter Facinelli (48) žil 12 let po boku manželky Jennie Garthové (49), s níž má tři dcery. Ale jejich láska skončila krachem a místo představitelky Kelly z Beverly Hills 90210 nahradila mnohem mladší kráska, která by se brzo měla stát jeho ženou i v oficiální rovině.

Ani po bolestivém rozvodu v roce 2013 nepřestal bývalý manželský pár myslet na rodinu a tři děti, které spolu má. Dcery Luca Bella (24), Lola Ray (19) a patnáctiletá Fiona Eve tak tráví čas s oběma a nemusí řešit, že by se jejich rodiče nedokázali domluvit a vídat. Hvězda fantasy ságy Twilight Peter Facinelli našel osudovou partnerku v herečce Lily Anne Harrisonové (32), s níž se zasnoubil na Silvestra před dvěma lety.

"Po rozchodu si musíte vždy projít ozdravným procesem Lidé se vám v životě objevují z nějakého důvodu a vztahy se mohou změnit. To, že spolu nežijeme, neznamená, že se nemůžeme milovat. Myslím si, že nás minulost naučila, že musíme být schopni jít vpřed s láskou a respektem. Dokud jsou máma s tátou šťastní, jsou šťastné i děti. Každý, kdo si prochází rozchodem, by měl vědět, že děti potřebují vidět mámu s tátou spokojené. Dokud ví, že jsou, mají jistotu, že budou v pořádku," řekl Peter Facinelli, jak cituje magazín People.

Novou lásku našel nakonec v herečce Lily Anne Harrisonové, s níž se rozhodl usadit a znovu vstoupit do manželského svazku. Krásná blondýnka, která nahradila seriálovou Kelly z Beverly Hills 90210, je dcerou slavných hvězd – Gregoryho Harrisona (71) a bývalé modelky a herečky Randi Oakesové (70). Studovala herectví a scenáristiku a má dvě sestry Emmy Lee (36), Kate (31) a adoptovaného bratra Edgara Quinna. Objevila se také v populárním seriálu One Tree Hill a společně s otcem například ve snímku Fair Heaven z roku 2016. S budoucím manželem se pak potkala na place v thrilleru Hour Of Lead.

"Chci, aby se naše svatba konala ve světě, v němž už nejsou žádné roušky. Na nic nespěcháme. Jsme si oddáni a žijeme spolu. Už se cítím v podstatě jako ženatý muž. Chybí nám jen ten papír a oslava," vyjádřil se herec v říjnu loňského roku. Pevně doufá, že realizace velkého dne D proběhne konečně letos.

Manželství Facinelliho a Garthové se rozhodl herec ukončit v březnu 2012, kdy požádal o rozvod. Ale i po letech zůstávají dobrými přáteli a přejí jeden druhému štěstí. Jennie Garthová se znovu vdala v roce 2015, kdy řekla své »ano« herci Davemu Abramsovi (40), jak píše server Us Magazine. "Její manžel se mi vážně líbí, je to fajn chlap," zhodnotil partnera jeho bývalé ženy Peter Facinelli, který v únoru 2016 zrušil zásnuby s expartnerkou Jaimie Alexanderovou (37). Jeho srdce nyní patří Lily Anne Harrisonové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.