Hvězda seriálu Akta X David Duchovny má krásnou dceru. V 21 letech se podobá ikonické topmodelce

David Duchovny má krásnou dceru, na kterou může být pyšný
David Duchovny má krásnou dceru, na kterou může být pyšný
Foto: Profimedia.cz

Proslavil se v mysteriózním seriálu Akta X, který kraloval televizním obrazovkám v devadesátých letech. Americký herec, režisér a zpěvák David Duchovny (60) v něm představoval postavu agenta Foxe Muldera v hlavní dvojici s kolegyní Gillian Andersonovou (52) alias Danou Scullyovou. V reálném životě je dvojnásobným otcem – má syna Kyda Millera (18) a starší dceru Madelaine West (21), které má s bývalou manželkou a herečkou Téou Leoni (55). Z malé holčičky, která přišla na svět v dubnu 1999, vyrostla krásná mladá žena. Podědila matčinu krásu, otcův šarm a svým vzhledem připomíná britskou ikonickou topmodelku.

Bývá docela běžné, že děti světových hvězd kráčí ve stopách svých slavných rodičů. V Hollywoodu to není nic neobvyklého. Jedním z důvodů je i to, že vyrůstají v záři reflektorů a na pozornost a popularitu jsou zvyklí. Dcera seriálového vyšetřovatele záhadných případů Madelaine West se netají tím, že její otec je pro ni velkým vzorem. Mají spolu velmi hezký vztah. Krásná blondýnka pokračuje v rodinné tradici a zahájila úspěšnou hereckou kariéru, kterou doplnila o vlastní podnikání.

Madelaine West má z otcovy strany polské, ukrajinské a skotské kořeny a pak italské, německé, anglické, skotské, polské a irské z matčiny. V 11. řadě seriálu Akta X si dokonce jako devatenáctiletá dívka zahrála v jedné epizodě po boku otce Davida. Ten byl před natáčením nervózní z toho, že ji uvidí na place, ale nakonec se uvolnil, když pozoroval, jak je před kamerou přirozená. "Byl jsem hodně nervózní. Ne nutně proto, že bude součástí show, ale z toho, že bude natáčet a hrát. Byl jsem mnohem nervóznější, než jsem kdy byl kvůli sobě," přiznal David Duchovny, jak uvedl web Telanganatoday.com.

Mladá herečka se objevila také v sérii V zajetí kouzel, v thrilleru The Report z roku 2019 si zahrála stážistku a natáčela také drama A Mouthful of Air v hlavní roli s Amandou Seyfried (35). Kromě herectví prodává oblečení na svých webových stránkách Depop, jak informoval web Thethings.com. Mnozí její vzhled přirovnávají k podobě s ikonickou supermodelkou Kate Mossovou (47). Pravdou je, že dcera Davida Duchovnyho vyrostla do krásy a je otázkou, jestli se rozhodne věnovat vedle herectví a módního byznysu i modelingové dráze.

Herečka Gillian Anderson (52) je známá především jako zvláštní agentka FBI z amerického sc...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.