Hvězda seriálu Krok za krokem: Z Codyho Lamberta je v 53 letech potetovaný svalovec

Ze známého herce se stala hora svalů
Ze známého herce se stala hora svalů
Foto: Archiv Sashy Mitchella
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2020

Herec Sascha Mitchell (53) se proslavil v roli bratrance Codyho v seriálu Krok za krokem. Roky utekly jako voda a dnes svým vzhledem připomíná spíš zápasníka tvrdých bojových sportů.

Pohledný Američan patřil v populárním »devadesátkovém« seriálu Krok za krokem, který si v Česku zamiloval snad každý, k nejoblíbenějším postavám. Jeho role Codyho Lamberta, tak trochu přitroublého a dobrosrdečného mladíka, zaujala nejen velmi »koukatelným« vzhledem samotného Mitchella, ale také jeho skvělým hereckým výkonem. Byl přirozeně vtipný, působil na diváky pohodově a ve chvílích, kdy se ocitl někdo z klanu Lambertových nebo Fosterových v nesnázích, vždy přispěchal na pomoc nebo měl v rukávu alespoň radu – ať už účinnou, nebo naprosto k ničemu. 

Seriál začala vysílat americká televizní stanice ABC už v roce 1991, takže od dob natáčení uběhla pěkná řádka let. Letos v červenci herec oslavil 53. narozeniny a jeho věk by mu někdo jen stěží hádal. Seriálový Cody má jako padesátník pořádně vypracované svaly, hustý plnovous a sexappeal drsného chlapa zdobeného několika výraznými »kérkami«.  Nedávno se navíc pochlubil jednou novou, zpodobněním svářeče při práci, kterou si nechal vytetovat v Los Angeles.

Sascha Mitchell je i hrdým otcem čtyř dětí – Caroline, Stacy, Ethana a Pauliny. Právě Caroline v sobě nezapře hereckou krev a přesto, že by se mohla vrhnout bez přemýšlení na dráhu modelky, snaží se prorazit ve světě filmu. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.