Hvězda seriálu Kutil Tim zadržena v poutech: Herec Zachery Ty Bryan údajně napadl a škrtil přítelkyni

Zachary Ty Bryan skončil ve vězení
Zachary Ty Bryan skončil ve vězení
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2020

Herce Zacheryho Ty Bryana (39), známého především jako Brada z populárního sitcomu Kutil Tim, zatkla policie. Podle očitých svědků měl zaútočit na svou partnerku a dokonce šlo o její život.

Americký herec ztvárnil roli nejstaršího syna Brada Taylora v oblíbeném komediálním seriálu Kutil Tim, který vévodil televiznímu vysílání v letech 1991-1999. Ale i když ve své »klukovské« roli patřil mezi vyhledávače potíží, jeho představitel čelí mnohem vážnějším problémům jako dospělý ve skutečném životě. Během pátečního večera ho totiž zatkla oregonská policie a proti jeho osobě byla vznesena poměrně závažná obvinění.

Celý incident se odehrál v americkém městě Eugene v okrese Lane Country. Soused známého Zacheryho Ty Bryana uslyšel velmi hlučnou hádku a ze situace pochopil, že zřejmě došlo i k fyzickému napadení. V obavách z toho, co se u jeho sousedů děje, přivolal policejní hlídku. Ta na místě našla známého herce před vchodem a jeho 27letou přítelkyni ve vedlejším bytě, jak uvedl E News. "Bryan podle všeho napadl oběť, bránil ji v tom, aby dýchala a zabavil její telefon, když se pokusila volat 911," řekl mluvčí místního policejního oddělení, jak uvedly Fox News.

Podle záznamů herec skončil brzo ráno v sobotu ve vězení v Lake Country. Jeho advokát se k situaci prozatím odmítl vyjádřit. Bývalá hvězda sitcomu Kutil Tim skončila s herectvím oficiálně v roce 2009 a je také otcem čtyř dětí. Jaký osud ho však v blízké budoucnosti čeká, na to si bude muset teprve počkat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.