Hvězda seriálu Upíří deníky ukázala tvář bez líčidel. Nina Dobrevová vypadá jako krásná panenka

Profimedia
Herečka Nina Dobrevová (v oranžových šatech)
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 6. 2021

Některé role mohou být zlomové. Pro Ninu Dobrevovou (32) to byla postava Eleny Gilbertové ve fantasy seriálu Upíří deníky, kde ztvárnila také svou zlou dvojnici. Herečka s bulharskými kořeny si získala popularitu a obrovské množství fanoušků, kteří kromě jejího hereckého umu obdivovali také její půvab. Nepotřebuje tunu líčidel, aby podtrhla krásu, která jí byla dána do vínku. I bez make-upu má totiž velké kouzlo.

Herci se často zapíšou divákovi do paměti v určité roli. V září 2009 vstoupil na televizní obrazovky seriál Upíří deníky (od května 2012 se vysílala první řada v Česku), v němž si hlavní roli zahrála právě Nina Dobrevová. Společně s kolegou Paulem Wesleyem (38) ztvárnili ústřední dvojici dívky Eleny a upíra Stefana, kterou si fanoušci zamilovali. Už na začátku oba prokázali, že jsou ve své profesi skutečně dobří.

"Na začátku celé show jsme s Paulem nevycházeli. Respektovala jsem ho, ale neměla jsem ho ráda. Prvních asi pět měsíců natáčení jsme si neseděli. Vzpomínám si, že po seriálu za mnou pořád někdo chodil a ptal se: Ty doopravdy randíš s Paulem? Protože si každý myslel, že je mezi námi opravdu silná chemie. Pohrdali jsme sebou navzájem natolik, že si to ostatní vykládali jako lásku. Nakonec jsme se dostali do bodu, že je to v pořádku. Myslím, že s Paulem se vídám asi nejvíc ze všech a jsme si hodně blízcí. Je vážně vtipné, jak čas všechno může změnit. Nikdy jsem si nemyslela, že bude patřit mezi mé nejlepší přátele," citoval Ninu Dobrevovou web Cinemablend.com.

Rodačka ze Sofie vzbuzovala pozornost a jako herečka byla zvyklá na velké množství líčidel. To se ale během pandemie koronaviru výrazně změnilo a začala upřednostňovat přirozený půvab. Její tvář bez »zkrášlovacích« triků zůstává krásná a někteří zmiňují, že je dokonce ještě více okouzlující.

"Nejlepší věc, kterou jsem mohla udělat, že jsem nechala pokožku dýchat. Kvůli oboru, ve kterém se pohybuji, nosím stále hodně make-upu. Cítím se sebevědomá, když mám zdravou pleť. Krása je pro mě o přijetí změny, ke které dochází v průběhu let a bude k ní docházet i nadále. Mou prioritou je, abych se milovala taková, jaká jsem, v každé fázi svého života. Když jsem byla mladší, hůř jsem to přijímala. Jak stárnu a jsem o něco moudřejší, lépe vnímám sama sebe," vysvětlila Nina Dobrevová v rozhovoru pro magazín Allure, proč upozadila líčení a upřednostňuje přirozenost.

Oblíbená herečka Sabina Laurinová (50) bude mít léto rozdělené na pracovní a odpočinkovou ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu