Hvězda Transformers je bouřlivák Hollywoodu. Shia LaBeouf projevil lítost nad chybami z minulosti

Profimedia
Herec Shia LaBeouf
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 12. 6. 2021

Herecká kariéra mu za dosavadní působení přinesla velké množství slavných rolí a významná ocenění. Americký herec Shia LaBeouf (35) si prošel vzestupy, ale také pády týkajících se jeho bouřlivého života. S jeho jménem je spojeno hned několik skandálů, které ho občas vykreslují v nepěkném světle, ale jak sám přiznal, v minulosti udělal chyby, kterých však lituje.

Hvězda kultovních velkofilmů Transformers režiséra Michaela Baye má za sebou ve věku 35 let slušnou filmografii a na poli herectví slavil Shia LaBeouf nemalé úspěchy. Objevil se mimo jiné ve snímku Constantine po boku Keanu Reevese, hlavní roli si vystřihl v thrilleru Disturbia či neméně napínavém válečném filmu Železná srdce. Právě kvůli němu v rámci ztotožněním se s rolí omezil hygienu a dokonce si nechal vytrhnout jeden zub.

V osobním životě se americký herec dostal mnohokrát do problému a figuroval v několika skandálních kauzách, které jsou s ním spojeny. Jeho bývalá partnerka Tahliah Debrett Barnett (33), známá pod uměleckým pseudonymem FKA twigs a také jako expřítelkyně Roberta Pattinsona, ho zažalovala kvůli fyzickému napadení a psychickému teroru, který s ním měla údajně zažívat.

"Nejsem v pozici, abych řekl, jaké mé chování ostatní přimělo se cítit. Nemám žádné výmluvy pro svůj alkoholismus nebo agresivitu, pouze racionalitu. Už roky se chovám urážlivě vůči sobě i lidem kolem sebe. V minulosti jsem ubližoval těm, kteří mi byli nejbližší, a stydím se za to. Je mi líto těch, které jsem ranil. Nic jiného nemůžu říct," cituje Shiu LaBeoufa v jeho prohlášení deník The New York Times.

O hollywoodském herci, který si získal za roky »průšvihů« nálepku bouřliváka, psala média také v souvislosti s napadením muže v londýnském baru, která mělo být reakcí na slovní napadení, které bylo pro LaBeoufa urážkou, jak uvedl britský deník Mirror. Pletky s policií, která ho zatkla, měl i kvůli neoprávněnému vniknutí do chicagského obchodu Walgreens, druhého největšího lékárenského řetězce ve Spojených státech.

I když má Shia LaBeouf na kontě i další »hříchy« z minulosti, jeho fanoušci pevně věří, že se s přibývajícím věkem (11. června oslavil 35. narozeniny) hvězda Hollywoodu zklidní a povede už méně rozbouřený život, který ji nejedenkrát dostal do potíží.

Jakubovi Štáfkovi (32), představiteli fotbalisty Julia »Laviho« Lavického ze seriálu Vyšeh...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu