Hvězda Twilight se pochlubila manželkou. Kellan Lutz má doma krásnou ženu, s níž překonal bolestnou ztrátu

Herec Kellan Lutz
Herec Kellan Lutz
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2021

Fenomén ságy Twilight spisovatelky Stephenie Meyerové (47) se dostal na filmové plátno v roce 2008 s prvním dílem Stmívání. Do jedné z hlavních rolí byl obsazen americký herec Kellan Lutz (36), který si zahrál postavu urostlého Emmetta Cullena – člena upírské rodiny Cullenových. Před téměř čtyřmi lety mu do života vstoupila osudová žena, manželka Brittany Gonzalesová (33), provdaná Lutzová, se kterou prožil v loňském roce těžké chvíle, ale o rok později zažil manželský pár nejšťastnější okamžiky díky narození dcery.

Dvojice se seznámila před skoro čtyřmi lety, když Kellan Lutz natáčel akční snímek Legenda o strážci hrobky. Na podzim roku 2017 se s moderátorkou, modelkou a bloggerkou Brittany Gonzalesovou zasnoubil a o dva měsíce později se vzali.

V únoru krásná Brittany přivedla na svět hvězdě ságy Twilight prvorozenou dceru, která se narodila v newyorské nemocnici a dostala jméno Ashtyn Lilly. Pro oba partnery to bylo velmi emotivní nejen z pohledu novopečených rodičů ale také proto, že před rokem prožili obrovskou bolest kvůli ztrátě nenarozeného miminka. V šestém měsíci u Brittany nastaly komplikace a o děťátko přišla. "Bůh umí vykoupit. Obnovuje. Nikdy nás nenechává se zlomeným srdcem – jenom mu musíme odevzdat ty rozbité kousky a v co je on promění? Wow," popsala pocity z narození dcerky Brittany Lutzová, jak cituje web Cinemablend.com.

Představitel urostlého upíra z klanu Cullenových prožívá s manželkou Brittany štěstí a sám byl překvapený, že jeho drahá polovička neznala filmy, které mu přinesly enormní slávu a popularitu.

"Moje manželka nikdy neviděla žádný z dílů Twilight a dostala mě tím – jsem rád, že mě miluje pro to, jaký jsem já sám a ne proto, že by zbožňovala Emmetta. Bylo opravdu skvělé zasednout k televizi a dívat se na všechny filmy s ní. Ještě nám zbývá Rozbřesk," uvedl Kellan Lutz v rozhovoru pro server Eonline.com a přiznal, že během sledování jednotlivých dílů je zastavoval, aby Brittany vysvětlil určité scény, zavzpomínal při nich na natáčení a popsal první zkušenosti s filmováním celosvětového fenoménu.

Brittany Lutzová oplývá krásou a šarmem. Není divu, že se do ní 36letý hollywoodský fešák zamiloval na první pohled a rozhodl se s ní založit rodinu. Společně se těší z brzo tříměsíční dcerky Ashtyn Lilly a doufají, že časem přibyde další potomek a rodina se rozšíří o nového člena.

Partneři Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemysl Forejt (35) se těší z narození prvního spol...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.