Reklama:

Hvězda upírské ságy Twilight se po 13 letech od premiéry radikálně změnila. Kristen Stewartová je rebelská blondýna

Zprava herečka Kristen Stewartová a Michael Welch v sáze Twilight
Zprava herečka Kristen Stewartová a Michael Welch v sáze Twilight
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 12. 2021

Upírská fantasy série Twilight oslavila již 13 let od své filmové premiéry, kdy se v kinech objevil první díl s názvem Stmívání. Hlavní hrdinku příběhu Bellu Swanovou ztvárnila tehdy Kristen Stewartová (31), která sice na filmovém plátně působila jako bezbranná dívka, ale v reálném životě umí mít ostré lokty. Navíc namísto lásky po boku Roberta Pattinsona (35), s nímž roky chodila, si nechala navléknout zásnubní prstýnek od své partnerky Dylan Meyerové. Od natáčení se prostě radikálně změnila.

Reklama:

Některé knižní předlohy dostanou svou filmovou podobou a stanou se bez přehánění fenoménem. Kromě Harryho Pottera nebo třeba Pána prstenů se jím stala také sága Twilight, která v listopadu 2008 v kinech odstartovala fanouškovskou mánii.

Reklama:

Upírská fantasy série Twilight oslavila již 13 let od své filmové premiéry, kdy se v kinech objevil první díl s názvem Stmívání. Hlavní hrdinku příběhu Bellu Swanovou ztvárnila Kristen Stewartová (31), která sice na filmovém plátně zapůsobila jako bezbranná dívka, ale v reálném životě umí mít ostré lokty. Navíc namísto od Roberta Pattinsona (hrál upíra Edwarda Cullena a jejího partnera v Twilight), s nímž čtyři roky chodila, si nechala navléknout zásnubní prstýnek od své partnerky. Od natáčení filmu se prostě radikálně změnila.

Herečka původem z Los Angeles se rozhodla dát přednost lásce vůči stejnému pohlaví, a přestože její vztah s modelkou a »andílkem« Victoria's Secret Stellou Maxwellovou (31) skončil v roce 2018 rozchodem, spřízněnou duši našla v herečce a scénáristce Dylan Meyerové, která v prosinci oslaví 35. narozeniny.

Přiznala, že netušila, kdo se ujme jaké genderové role – zda se pasuje do pozice »snoubence« s žádostí o ruku představitelka filmové Belly, nebo se toho ujme její milovaná partnerka. "Nebylo nějak dáno, že bych to měla být já. Víte, co tím myslím? Když jde o dvě holky, nikdy nevíte, kdo splní tu divnou věc s genderovou rolí. Za těchto podmínek to neděláme a nepřemýšlíme o tom. Prostě se toho chopila a udělala to. Bylo zatraceně roztomilé," cituje Kristen Stewartovou magazín People.

Svou image však překvapila podobně jako kdysi její kolegyně Miley Cyrusová (29). Z brunetky s dlouhými vlasy do půli zad se ostříhala a nechala si vytvořit kratší účes. Namísto hnědých nebo černých pramenů se proměnila v blondýnu, kdy její barva přechází spíše do žlutých tónů. Nikdy příliš nemilovala kousky, které vynikaly ženskostí a rafinovaností a pokud může, raději volí sportovní módu a chlapecký styl. Proto vzbuzuje řadu otázek, jak bude nakonec vypadat představitelka Belly z upírské ságy »před oltářem«. Ale na to si musí fanoušci ještě počkat.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: