Reklama:

Hvězda z Hříšného tance začne natáčet jeho pokračování. Po zpackané plastice je to šance, jak se zase dostat na výsluní

Jennifer Greyová
Jennifer Greyová
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2022

Jennifer Greyová (62) alias Baby z Hříšného tance začne už na jaře natáčet pokračování kultovního snímku z roku 1987. Přestože se uplynulých pětatřicet let na herečce podepsalo, stejně tak jako plastická operace nosu, která jí naprosto změnila tvář, výzvy se nebojí. Pro magazín People naznačila, jak to bude s postavou Johnnyho Castla, kterého v původní verzi ztvárnil Patrick Swayze (†57).

Reklama:

Snímek Hříšný tanec, který vypráví o mladé dívce Frances »Baby« Housemanové, která se při dovolené s rodiči zamiluje do tanečníka Johnnyho, dnes patří mezi kultovní díla. Tvůrci ze studia Lionsgate, které vlastní práva na původní film, se rozhodli, že natočí pokračování.

Reklama:

A to i s jednou z hlavních hvězd - Jennifer Greyovou. Její filmový protějšek, kterým byl Patrick Swayze, bohužel v roce 2009 podlehl rakovině slinivky, a tudíž se v novém snímku neobjeví. Kdo a jak ho nahradí, je zatím obestřeno tajemstvím, stejně tak jako celá zápletka.

Herečka ale prozradila, že se snímek nebude snažit znovu zachytit chemii, kterou měla se Swayzem. "Můžu říct jen to, že nikoho nelze nahradit, nikdy se proto nepokoušíte zopakovat to, co bylo tak magické. Půjde o něco jiného. Je to složité a také vzrušující," řekla pro magazín People s tím, že se ve filmu objeví i další postavy z originálního filmu. V kinech by se měl snímek objevit v roce 2024.

Jennifer Greyová měla po úspěchu Hříšného tance našlápnuto k velké kariéře. Dva roky po premiéře však podstoupila plastickou operaci nosu, která se příliš nevyvedla a mladé ženě naprosto změnila tvář. Pokračování tanečního snímku je tak pro ni šancí, jak se vrátit do povědomí diváků.

Herečka také letos vydala knihu pod názvem Z kouta (odkaz na filmovou hlášku Baby nebude sedět v koutě), v níž se mimo jiné svěřila s bojem s vypadáváním vlasů. "Byl to šok, nikdy jsem si nemyslela, že je ztratím. Vždycky jsem měla kudrnaté, opravdu jemné a kudrnaté vlasy," svěřila se brunetka, které se nakonec podařilo svou hřívu zachránit.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: