Hvězda ze seriálu Krok za krokem oslaví 75 let. Suzanne Somersová by strčila do kapsy modelky, její božské křivky berou dech

Herečka Suzanne Somersová
Herečka Suzanne Somersová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2021

Už za pár dní oslaví hvězda oblíbeného seriálu Krok za krokem půlkulaté 75. narozeniny. Herečka Suzanne Somersová se proslavila rolí starostlivé matky Carol Fosterové a s Patrickem Duffym (72) vytvořila oblíbenou televizní dvojici. Ve svém věku však popírá zákony stárnutí, figuru by jí mohly s jistotou závidět o desítky let mladší ženy. Její tajemství nestárnoucí krásy je přitom jednoduché.

Na začátku devadesátých let se dostal na televizní obrazovky komediální seriál Krok za krokem, který představil osudy dvou rodinných klanů Fosterových a Lambertových. Jednu z hlavních postav, ovdovělou kadeřnici a také matku tří dětí Carol Fosterovou, ztvárnila americká herečka Suzanne Somersová, pro kterou představovala bez přehánění životní roli.

"Carol nikdy neměla sex, o němž víme. Bylo tam dost dětí, ale nevíme, jak je měla! Frank a Carol… byli velmi sexy pár. Celá show poukazovala na jejich snahu se někam zašít, ale vždycky se někde motalo dítě," vyjádřila se Suzanne Somersová, jak uvedl server Outsider.com.

Už v sobotu 16. října oslaví rodačka z kalifornského San Bruna významné 75. narozeniny a nutno říct, že snad našla recept na elixír mládí. Jen těžko by jí někdo tipoval její skutečný věk, o to víc, když se podívá na její perfektní postavu. "Obden cvičím pravidelně jógu už přes 20 let a budu se jí věnovat po zbytek svého života. Také stále používám Thighmaster (cvičební pomůcka určená ke tvarování stehen, pozn. red.)," prozradila představitelka Carol z Kroku za krokem v rozhovoru pro časopis InStyle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.