Hvězdný imitátor Petr Jablonský prozradil, jak dnes žije. Na ženy mám smůlu, ale je mi dobře, míní

Petr Jablonský je dodnes oblíbený imitátor
Petr Jablonský je dodnes oblíbený imitátor
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2020

Více než 20 let imituje desítky známých osobností a politiků. A jde mu to sakra dobře. Řeč je o nadaném Petru Jablonském (40), který prozradil, jak dnes žije. "Pracuji, jsem sám, ale ničeho nelituji," řekl pro ŽivotvČesku.cz populární bavič.

Populární imitátor si prošel v minulosti velkým zklamáním v lásce, když ho opustila snoubenka. Ale velmi rychle se oklepal a problém hodil za hlavu. Dnes se živí stále tím, co mu jde nejlépe. A to imitováním osobností a herectvím.

"Stále jsem velmi vytížený člověk. Hraji divadlo a lidi si mě objednávají na soukromé akce. Občas se mihnu v televizi, ale protože ubývá zábavních pořadů, tak tolik nejsem vidět. Když srovnám dobu, tak je toho méně, než tomu bývalo, když jsem byl v televizi velmi často," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Jablonský, který se do paměti lidí zapsal naprosto přesnou imitací řady politiků a známých osobností.

I když řada jeho vrstevníků má manželky a děti, Petr strategicky vyčkává. "Nemám děti, nemám manželku, nemám aktuálně ani přítelkyni, ale mám dva pejsky. Někdy to prostě nevyjde a když to je, tak mám štěstí na to přijít pozdě, takže už je vdaná či má někoho, no hrůza. Na ženy mám smůlu, ale je mi dobře," dodal s úsměvem jeden z nejtalentovanějších imitátorů v Česku Petr Jablonský, jak dnes aktuálně žije.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.