Hvězdy seriálu Akta X znovu bok po boku. Mulder a Scullyová stárnou se šarmem, i po letech vypadají skvěle

Gillian Andersonová a David Duchovny v seriálu Akta X
Gillian Andersonová a David Duchovny v seriálu Akta X
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2021

Akta X jsou nezapomenutelným seriálem, který sice doby svého největšího úspěchu má už nějakou dobu za sebou, ale na popularitě příliš neztrácí. O přízeň fanoušků se postarali Gillian Andersonová (52) a David Duchovny (60) coby agenti Scullyová a Mulder. Herci nyní fanoušky potěšili novou společnou fotkou a oba vypadají stále velmi dobře.

Gillian Andersonová a David Duchovny v seriálu Akta X vytvořili jednu z nejlegendárnějších seriálových dvojic vůbec. Mulder a Scullyová se na obrazovkách poprvé objevili v roce 1993 a lze jen těžko věřit tomu, jak nevýraznou proměnou jejich představitelé prošli. Zdá se, jako by oba našli elixír mládí.

Duchovny se už v minulosti nechal slyšet, že se stárnutí bojí. "Ke stárnoucím mužům je společnost obecně přívětivější než ke stárnoucím ženám. Já ale nechci být starý. Šel bych na facelift, kdyby to k něčemu bylo, ale zatím jsem zpozoroval, že po něm lidé vypadají spíš hůř," řekl herec deníku The Guardian.

Andersonová, na druhou stranu, má k přibývajícímu věku lepší postoj. "Člověk musí sám sebe přijímat takového, jaký je. Evropa je podle mě v tomto směru dál, lidé tam většinou ví, že lze stárnout se ctí a být krásná i ve vyšším věku. V Americe jsou vrásky stále považovány za vadu na kráse," uvedla herečka z rozhovoru pro magazín Medium.

Americký herec, režisér a zpěvák David Duchovny (61) za svůj život ztvárnil celou řadu rol...

V nedávné době si Gillian pořídila nového společníka, konkrétně fenku jménem Stella. Tu nyní seznámila se svým seriálovým kolegou a moment zachytila na fotografii. "Stella si dnes udělala nového kamaráda," napsala Andersonová ke snímku, ze kterého je patrné, že ona ani Duchovny příliš nestárnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu