Hygiena zaskočila Evu Burešovou. Imunita? Prý se koronavirem mohu nakazit hned znovu, říká

Krásná Eva Burešová prodělala koronavirovou infekci.
Krásná Eva Burešová prodělala koronavirovou infekci.
Foto: nextfoto.cz

Hvězda momentálně nejpopulárnějšího seriálu a porotkyně show plné kostýmů a proměn Eva Burešová (27) má za sebou pobyt v karanténě kvůli tomu, že se nakazila koronavirem. Kromě toho, že kráska popsala průběh nemoci, je zmatena z toho, co jí řekli hygienici. "Jedni mi tvrdili, že mám teď imunitu na 90 dnů, druzí mi řekli, že nakazit se mohu hned znovu," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka.

Kolem koronavirové epidemie existuje řada různých teorií. O ěn se přetahují nejen lékaři, ale i vědci. A jak to vypadá, i hygienici.

"Poměrně mě zaskočilo, že jedni hygienici mi tvrdili, že mám na devadesát dnů imunitu, poté co jsem překonala koronavirus, naopak druzí mi řekli, že se mohu kdykoliv nakazit znovu. Vůbec nevím, jak to je a co si tedy o tom mám myslet. Veškerá opatření a doporučení vlády ale dodržuji, tak snad se už nic nestane," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná Eva Burešová.

Herečka zároveň popsala, jaký měla průběh onemocnění a co pro ni bylo nejhorší. "Nejtěžší asi bylo, že jsem nemohla ven. Pokud jde o průběh, nechci to nějak hodnotit, lidé mají těžší průběhy. U mě to bylo tak, že mi to přišlo jako bych měla chřipku, ale takovou jinou. Nic mě nebolelo, ale cítila jsem se nachlazená, což bylo slyšet i z mého hlasu. Neměla jsem ani teplotu, ale stav byl takový, že to bylo jako by měl člověk kocovinu, byla jsem malátná. Myslím, že mi pomohlo, že celoročně se snažím jíst vitamíny," dodal pro ŽivotvČesku.cz momentálně jedna z nejvyhledávanějších hereček, která se opět na plno vrátila do pracovního procesu.

Televizní hvězda, milující partner a otec a v neposlední řadě geniální šéfkuchař Přemek Fo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.