I před sedmdesátkou je ve formě. Říkám, že žiju zdravě, pravda je ale jiná, přiznává Sting

Zpěvák Sting
Zpěvák Sting
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 2. 2021

Britský zpěvák Sting (69), který stojí za hity jako Englishman In New York, Desert Rose nebo Shape Of My Heart, je necelý rok před oslavou 70. narozenin v obdivuhodné formě, díky které může i nadále koncertovat. Prozradil ale, že oficiálně sice jí zdravě, ale skutečnost je úplně jiná. Jen ho u hřešení nesmí nikdo vidět.

Už od roku 1974 je Sting jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších Britů hudební scény a bývaly doby, kdy byl velkým idolem. I když je ženatý, snaží se, aby zájem žen o jeho osobu neopadl a to se mu nějakým zázrakem i v jeho věku daří.

Oficiálně sice Sting mnohokrát tvrdil, že žije zdravě, v rozhovoru pro deník The Guardian ale prozradil, že pravda je jiná. "Tvrdím, že mám zdravou stravu, dodržuji jídelníček, ale ve skutečnosti to tak není,“ přiznal oblíbený zpěvák.

Pokud ho zrovna nikdo nevidí, láduje se čím může a pije co je mu libo. "Neoficiálně se cpu čokoládou, zmrzlinou a liju do sebe hodně vína. V tom vínu mě ale manželka vždy krotí,“ řekl Sting, který i přes takový jídelníček z formy nevychází.

Sting ovšem připustil, že fyzickým aktivitám se věnuje víc než dostatečně, obzvláště jedné konkrétní. "Dělám tantru, u ní procvičuji tělo, mysl i dech. A běžný styk už by mě asi ani nebavil,“ řekl zpěvák otevřeně o svém intimním životu.

Pokud pandemická situace bude příznivější, Sting má už v květnu díky své kondici v plánu velké turné, které začne v Las Vegas a to hned v několika velkých koncertních halách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.