I v roušce je krásná. Dcera prezidenta Kateřina se ukázala na veřejnosti s Romanem Prymulou

Dcera hlavy státu Kateřina Zemanová s Romanem Prymulou
Dcera hlavy státu Kateřina Zemanová s Romanem Prymulou
Foto: Profimedia.cz

V osobě Kateřiny Zemanové (27), dcery hlavy českého státu Miloše Zemana (76), se snoubí krása s dobrým srdcem. Po delší době se ukázala na veřejnosti, aby předala dárky Ústřední vojenské nemocnici. Spolu s ní se v prostorách zdravotního zařízení objevil také bývalý ministr zdravotnictví a renomovaný epidemiolog Roman Prymula (57). "Oba dva si práce zdravotníků v nelehkém čase vážíme," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Dárky z Nadačního fondu Miloše Zemana v podobě ochranných prostředků jakými jsou respirátory, dezinfekce či roušky obdarovala pražskou nemocnici dcera prezidenta Kateřina Zemanová, která plnila dobročinnou »povinnost«. Zdravotnické zařízení navštívil také ředitel akce Anděl mezi zdravotníky David Novotný a epidemiolog Roman Prymula, který na místě projevil velkou podporu očkování proti koronaviru, které považuje za zásadní.

"S dcerou pana prezidenta jsme předali za Nadační fond dary Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Oba dva si práce zdravotníků v nelehkém čase vážíme," řekl pro ŽivotvČesku.cz poradce hlavy státu a zkušený odborník Roman Prymula. Nadační fond Miloše Zemana vznikl v roce 2013 v době jeho prvního zvolení do funkce prezidenta České republiky. Ke dni 21. března je na účtu 295.213,98 korun.

Kateřina Zemanová dospěla v krásnou mladou ženu, které to i v roušce, která je povinnou ochranou dýchacích cest kvůli epidemii, velmi slušelo. Během studií pobývala nějaký čas v zahraničí, studovala i pracovala v Londýně. Nyní je v Česku a v nelehké době plní činnosti, které pomáhají druhým.

Od pondělí 12. dubna došlo k částečnému návratu dětí do školních lavic a také začalo postu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.