Idol dívčích srdcí: Angelo Kelly z legendární skupiny Kelly Family neskutečně nabral a je otcem 5 dětí

Angelo Kelly nabral hodně kil a mnozí mají problém ho poznat
Angelo Kelly nabral hodně kil a mnozí mají problém ho poznat
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 12. 2020

Angelo Kelly (38) byl hlavním zpěvákem skupiny Kelly Family, fenoménu především »devadesátek«, který dokázal vyvolávat mezi fanoušky po celém světě doslova davové šílenství. V roce 1994 kapela přišla s deskou Over the Hump, které se prodalo neuvěřitelných 4,5 milionu kusů. Byl to úspěch přesahující tehdejší dobu a píseň An Angel se stala kultovním hitem především díky jedinečnému pěveckému projevu nejmladšího člena – v té době dvanáctiletého Angela. Uběhlo 26 let a malý chlapec se zlatými loknami, které mu mohla závidět kdejaká dívka, vyrostl v dospělého muže.

Angelo Kelly nezažil poklidné dětství, protože jeho vrstevníci běhali venku a hráli si, zatímco on vyprodával světové haly. Jeho přítomnost dováděla především dívky k takovému šílenství, že omdlévaly. Rodinná kapela Kelly Family však doplatila na slávu nevídaného formátu, která si začala vybírat svou daň – stresy, dohady, neustálé koncertování, které bylo vyčerpávající a tlak ze strany fanoušků i médií.

Skupina se rozpadla a většina jejich členů se rozhodla vyzkoušet sólovou dráhu. V roce 2017 však zahlásila velký comeback, ke kterému se připojil právě i Angelo. Jenže po třech letech Kelly Family znovu opustil.

"Za poslední tři roky jsem si znovu užíval spolupráci se svými sourozenci, ale taky jsem dosáhl svých hranic. Myslím, že jsme získali a zažili mnohem, mnohem víc, než jsme vůbec čekali. Ale taky musím přiznat, že za sebou máme neskutečné množství práce, zvlášť já. Jsem člověk, který jede přes maximum do extrému. Už dva roky na sobě pozoruju syndrom vyhoření," vyjádřil se Angelo Kelly, jak uvedl web24.news.

Zpěvák vyrostl z dítěte v dospělého muže, který si založil vlastní rodinu. V roce 2005 se oženil s hudební skladatelkou Kirou Harms Kelly (41), která mu porodila celkem 5 dětí. Tři syny – Williama, Josepha a Gabriela, a také dvě dcery – Helen a Mary. Už sedm let žije trvale v Irsku a s celou rodinou založil nové hudební uskupení Angelo Kelly & Family.

Dnes mají i fanoušci problém talentovaného zpěváka poznat, protože nabral hodně kil a někteří lidé na sociálních sítích si neodpouští rýpavé poznámky k jeho vzhledu. Ale vyšší číslo na váze mu neubralo na talentu, který ukrývá v hrdle. A tak je nejdůležitější, že jeho hlas neupadl v zapomnění díky rodinné kapele a manželce, která ho maximálně podporuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.