Ikonická Pamela Andersonová se ukázala bez líčidel a v teplácích. Lásku prožívá s mladým fešákem, který je její bodyguard

Pamela Andersonová
Pamela Andersonová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2021

Filmový Hollywood je místem života nejslavnějších hvězd červeného koberce, mezi něž rozhodně patří herečka, modelka a producentka Pamela Andersonová (54), známá jako svůdná záchranářka C. J. Parkerová z kultovního seriálu Pobřežní hlídka. Dnes je z ní padesátnice, která se nebojí nejen ukázat bez make-upu, ale i s výrazně mladšími muži po svém boku. Ale letos na Štědrý den oslaví první rok v pořadí již šestém manželství se svým svalnatým bodyguardem.

Věk pro některé ženy v podstatě nic neznamená a mnohdy si užívají života ještě víc, než když byly mladší. Hvězda kultovního »osmdesátkového« seriálu Pobřežní hlídka se manželství nikdy příliš nebála, protože má za sebou hned čtyři neúspěšná (teoreticky pět, proto exmanžela Ricka Salomona si vzala hned dvakrát) a nakonec loni na Štědrý den řekla pošesté své »ano« osobnímu bodyguardovi a pohlednému kulturistovi Danu Hayhurstovi. I když je zřejmé, že je oproti herečce výrazně mladší, o jeho skutečném věku však média pouze spekulují. Zmiňuje se, že je o třináct let mladší, jak píše deník The Sun.

Blondýnka, která se hned několikrát objevila na obálce luxusního pánského magazínu Playboy, v rozhovoru pro módní časopis Vogue prozradila, jak vnímá sama sebe a co je pro ni v životě důležité. "Sexsymbol (kterým byla nazývána především v 90. letech a na začátku nového milénia, pozn. red.) je klišé. Příliš se nezajímám, co si o mně lidé myslí. Prostě doufám, že je můžu inspirovat k tomu, aby přemýšleli o světě, který je kolem nich. Ráda druhým věnuju svoji pozornost, lásku a pravdu. Miluju upřímnost. Rozhovory bez obalu, které jsou hodně důležité. Na druhou stranu mě trápí, že svět hodně trpí, je to těžká doba. Není spravedlivé, že někteří mají hodně a druzí naopak málo," řekla ikonická představitelka plavčice v rudých plavkách.

Pamela Andersonová má s exmanželem a hudebníkem Tommym Leem (59) dva syny – Brandona Thomase (25) a mladšího Dylana (23). Paparazzi vyfotili herečku, když si vyrazila s kamarádem na kávu v Malibu. Měla na sobě pohodlný outfit v podobě tepláků a trička a neřešila ani žádný make-up. Přesto v 54 letech vypadá dobře a stejně tak se udržuje v kondici a má štíhlou postavu. Možná k tomu hodně přispívá její manželství s mladým fešákem, který by se mohl snadno otočit za jinou. Ale pravdou je, že má oči jen pro ni.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.