Reklama:

Ikonické duo na retro snímku. Jennifer Anistonová z Přátel popřála Courtney Coxové k narozeninám. Osobní pouto je pojí i po třiceti letech

Jennifer Anistonová
Jennifer Anistonová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2023

Seriál Přátelé zůstává dodnes kultovním americkým hitem. K ústředním postavám sitcomu neodmyslitelně patří kamarádky Rachel Greenová a Monica Gellerová. Jejich představitelky - herečky Jennifer Anistonová (54) a Courtney Coxová - jsou ale milujícími přítelkyněmi i v reálném životě. Při příležitosti nedávných devětapadesátých narozenin seriálové Monicy sdílela Anistonová společné fotografie z dob minulých na svém sociálním profilu na Instagramu.

Reklama:

Hollywoodská herečka Jennifer Anistonová je v posledních třech letech velmi aktivní na sociální síti Instagram. Sdílí se svými více jak 40 miliony fanoušků střípky jak z pracovního, tak osobního života. A nezapomíná ani na důležitá výročí blízkých osob.

V polovině června popřála skrze sociální síť Instagram své dlouholeté a neméně slavné kamarádce Courtney Coxové, s níž se mnohokrát objevila před objektivem kamery. "Ráda bych si udělala chvilku a popřála své nejdražší CC všechno nejlepší k narozeninám. Pokud jste měli to štěstí, že ji znáte, víte, jak je neuvěřitelná," uvedla v úvodu svého komentáře u dojemného snímku herečka. "Největší srdce a nejštědřejší z lidí, miluji Tě," je dále obsahem jejích slov u fotografie, ze které je zřejmé, že obě dámy tvoří dlouhé roky nerozlučnou dvojku.

Reklama:

Nestává se často, že by se seriálové přátelství přeneslo i do skutečného života. Anistonová je dokonce kmotrou Courtneyiny dcery Coco (19). Velmi vřelé vztahy měly mezi sebou obě herečky od samotného začátku v roce 1994, kdy se začal seriál Přátelé natáčet.

Při příležitosti odhalení hvězdy na hollywoodském chodníku slávy Courtney Coxové se koncem února letošního roku sešly všechny tři ženské představitelky seriálu. Lisa Kudrowová (59), která ztvárnila ztřeštěnou Phoebe, oblíbené trio doplňuje a s herečkami má dodnes skvělé vztahy. Jennifer Anistonová při proslovu zavzpomínala právě na začátky přátelství se seriálovou Monicou a dodala, že Courtney byla od začátku mimořádně přátelská a zajímala se o své okolí.

Kultovní seriál 90. let se nakonec natáčel až do roku 2004. Díky obrovské popularitě vzniklo deset sérií a ani dnes - téměř po třiceti letech - neztrácí u diváků na popularitě. U českého publika se zařadil na známém portálu CSFD (Česko-Slovenská filmová databáze), který se věnuje filmové a televizní tvorbě, na třetí místo v kategorii nejoblíbenějších seriálů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: