Ilona Csáková otevřeně k epidemii: Odmítám podstupovat nějaké vakcíny, říká

Ilona Csáková se vyjádřila k současné situaci
Ilona Csáková se vyjádřila k současné situaci
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2020

Zpěvačka Ilona Csáková (50) patří mezi oblíbené tváře české hudební scény. Nejen umělecká scéna je však silně zasažena kvůli pandemii koronaviru a současnému kritickému stavu v Česku, a tak i ona prožívá nelehké období. Pracovní život musel jít úplně stranou, ale nejhorší je pro ni strach o zdraví jejich milovaných dětí a rodiny.

Stříbrná slavice oslavila na začátku letošního října významné kulatiny, ale kvůli koronaviru se žádné velké »slavice« nekonaly a strávila je v poklidu doma mezi nejbližšími. Nyní musela zrušit také koncerty a všechna vystoupení, která měla v plánu. Zákaz zpěvu a živé hudby tak výrazně zasáhl do jejího pracovního života, ale krizi související s nástupem druhé vlny covid-19 nese těžce především jako starostlivá maminka dvou synů – nejstaršího Daniela (11) a Dominika (8), které má s manželem Radkem Vonešem. Strach o rodinu je tak s jistotou ten nejhorší.

Na sociálních sítích se vyjádřila k tomu, co se momentálně v Česku děje. Projevila nesouhlas s aktuálním postupem, jakým se řeší hrozný stav v naší zemi a svěřila se s obavami hlavně o zdraví dětí a rodiny. I přes svůj pohled na věc patří k těm, kteří dodržují pravidla, a doufá, že brzo nastane viditelné zlepšení. O vakcíně pro léčbu nemoci, má však jasno.

Fb se mě vždy ptá, když vám chci něco sdělit, co se mi honí hlavou? Tak já ti to tedy Facebooku povím. Nenechám si v...

Zveřejnil(a) Ilona Csáková dne Neděle 11. října 2020

"Jasný a stoprocentní lék na vir neexistuje. Nevěřím v to, že někdo v takhle krátkém čase vyrobí vakcínu, která zlikviduje covid-19. Dodržuji všechna opatření, i když si o tom mohu myslet své. Ale co rozhodně odmítám, protože mám za své zdraví a zdraví svých dětí zodpovědnost, podstupovat nějaké vakcíny," řekla pro ŽivotvČesku.cz Ilona Csáková, která je ze současné situace stejně jako většina jejích kolegů značně rozlícená.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.