Ilona Csáková se pochlubila starším synem Danielem. Čtrnáctiletý mladík je dokonalou kopií svého otce

Zpěvačka Ilona Csáková
Zpěvačka Ilona Csáková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2023

Zpěvačka Ilona Csáková (52), jež se připravuje na koncertní turné, prožívala letos na jaře smutné období, kdy jí zemřel tatínek. Pro redakci ŽivotvČesku.cz, která zpěvačku v souvislosti s tím kontaktovala, hudebnice krátce promluvila. Smutek ze ztráty blízké osoby se naštěstí umělkyni podařil zmírnit díky práci, do které se před několika měsíci naplno ponořila. Kromě zkoušení na turné měla v posledních dnech dvojnásobná maminka další důvod k úsměvu - její starší syn Daniel oslavil již 14. narozeniny a Ilona se pochlubila jeho snímkem na sociální síti Instagram. Nutno říct, že Daniel je celý táta a zpěvaččin manžel Radek Voneš.

Oblíbená zpěvačka, která se proslavila v kapele Laura a její tygři, vystupovala v posledních letech jen sporadicky. O to víc potěšila její fanoušky zpráva o tom, že uhrančivá černovláska s hlubokým hlasem chystá velkolepé československé turné. Takzvanou šňůru Ilona s kapelou naplánovala na rok 2024. Už letos se proto plně vrátila do zkušebny a již několik měsíců se pilně připravuje.

Kromě zpěvu umělkyně nezapomíná ani na svou fyzickou kondici, kterou dozajista bude na pódiích potřebovat. Na sociální síti Instagram tak s fanoušky sdílí snímky z procházek po lese, kde si zároveň i čistí hlavu. Dvojnásobná maminka, jež žije s rodinou v Brně, se nyní na Instagramu pochlubila starším synem Danielem, který před pár dny oslavil čtrnácté narozeniny. Z Daniela vyrostl opravdu pohledný mladý muž, který podle všeho sklízí úspěchy nejen ve škole, ale i ve sportu. "Ať ti to skáče ve volejbale a jdi vstříc svým snům... Přeji ti to moc, chlapče můj," napsala k fotce mladíka hrdá maminka.

Ilona Csáková si na jaře prošla těžkým obdobím, kdy přišla o svého tatínka. Redakce ŽivotvČesku.cz Ilonu Csákovou kontaktovala, z pochopitelných důvodů jí ale příliš do řeči nebylo. "Nechce se mi o tom mluvit, nezlobte se," sdělila zlomeným hlasem a následně se omluvila a rozloučila. Bylo znát, že ji ztráta blízké osoby velmi zasáhla. Nyní se ale má talentovaná hudebnice zase na co těšit. Po 25 letech se v říjnu příštího roku vrátí na pódia a dle příprav se bude jednat o jednu z největších hudebních událostí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.