Ilona Csáková slaví kulatiny. Oslaví je zpěvem a nezapomene vzdát hold Karlu Gottovi

Ilona Csáková slaví své 50. nerozeniny
Ilona Csáková slaví své 50. nerozeniny
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2020

Zpěvačka Ilona Csáková (50) slaví významné jubileum. Jako čerstvá padesátnice nepřestává hýřit pozitivní energií a pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak stráví narozeninový den a na co se můžou její fanoušci těšit v brzké době.

Ilona Csáková je charismatická zpěvačka s hlasem jako zvon. Na české hudební scéně má své nezastupitelné místo a právě letošní první říjnový den slaví významné 50. narozeniny. A jak prožije svůj den naše trojnásobná stříbrná slavice?

"Byla jsem v ranním vysílání Dobrého rána, kde mi připravili krásné překvapení - dostala jsem květinu. Představila jsem tam i svoji novou desku Je (mně) půl. Z Brna jsem přijela do Prahy a čeká mě právě natáčení nějakého proma k albu. Připravuje se také večerní speciál k výročí úmrtí Karla Gotta, kde na něj zavzpomínám. Později odpoledne ještě jedu do rádia Impuls na rozhovor, kde popovídám o křtu desky. Pak půjdu samozřejmě zapálit svíčku Karlovi na Malvazinky a vzdát mu hold,“ řekla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

O oslavě narozenin má jasnou představu. I když slaví půlstoletí, největší dárek si nadělila novou deskou. "Na své narozeniny jsem celý den na cestách a vrátím se domů až večer. To znamená, že budu slavit až zítra. Dám si do »trumpety« a budu zpívat," dodala sympatická maminka synů Daniela (11) a Dominika (8), které má s manželem a podnikatelem Radkem Vonešem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.