Instagram není pestrý a bere to čas. Ani nevím, co jsou lajky, tvrdí Tereza Brodská a ukázala tělo v plavkách

Nextfoto
Herečka Tereza Brodská
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 6. 2021

V dnešní době má už téměř každý umělec svůj profil na sociální síti. Pro mnohé herce a zpěváky, kterým pandemie vzala pracovní příležitosti, byla reklama na Instagramu dobrým vedlejším zdrojem příjmu. Herečka Tereza Brodská (53) sice profilem disponuje a pravidelně na něj přispívá, ale platformě jako takové neholduje. "Nechci být Instagramem přehlcená. Když se na to člověk podívá, je to na jedno brdo," řekla Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Sociální sítě jsou v dnešní době nejen nástrojem ke komunikaci s přáteli či seznamování, ale také prostorem, kde někteří lidé tráví mnoho času. Být influencer už je považováno za takřka běžné povolání, ne všichni však snahu těchto přispěvatelů oceňují. Svůj čas raději v realitě než na Instagramu tráví herečka Tereza Brodská, která prohlížení hlavní zdi nepovažuje za zábavu.

"Já sleduji jen 97 lidí, protože nechci být Instagramem přehlcená. Když se na to člověk podívá, je to na jedno brdo. Není to pro mě pestré a už vím, kdo tam co dá. U mě také lidé ví, co tam dám, ale snažím se to aspoň dělat po svém," řekla Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Instagramové trendy sleduje Tereza Brodská po svém. Důkazem je například foto v plavkách, které neodpovídá typickým influencerským standardům, zato ukazuje, že smysl pro humor oblíbené seriálové hvězdě nechybí. "Mám kamarádky, které mi pořád radí, vždy s něčím přijdou. Proč nemám fotku ze Špindlu, proč nemám na Instagramu fotku v plavkách, když jí mají všichni, tak jsem dala ven fotku v plavkách," přiznala pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Díky sociálním sítím je herečka v kontaktu se svými fanoušky a čas od času je pobaví svým příspěvkem. Příznivkyní online světa ale není. "Někdy tak trochu mile ryju do těch influencerů. Ani nevím, co jsou lajky. Chtěli po mě, abych u sebe na Instagramu udělala soutěž. Já jsem ráda, že tam vůbec dám fotku, když ji tam dám, tak zapomenu nějaké zavináče. Navíc to bere čas a musíte mít slovník pořád u sebe, aby vám někdo nevynadal za chybu," dodala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Manželka bývalého premiéra Andreje Babiše (67) Monika Babišová (48) se na sociální síti po...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu