Intimnosti na fotografiích: Kristen Stewart o vztahu s Robertem Pattinsonem

Kristen Stewartová
Kristen Stewartová
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Herečka Kristen Stewart (30), známá jako Bella z upírské ságy Twilight, má za sebou bouřlivá léta. Patří mezi nepříliš sdílné celebrity, ale nyní promluvila o tom, co prožívala na začátku pandemie a také o svém vztahu s bývalým přítelem a britským hercem Robertem Pattinsonem (34).

Americká hvězda Kristen Stewart se nejvíce zapsala divákům do paměti jako křehká Bella ve filmovém zpracování knižního bestselleru Twilight autorky Stephanie Meyer (46). Právě díky této roli se seznámila s bývalým přítelem Robertem Pattinsonem, který ztvárnil jejího filmového partnera upíra Edwarda Cullena. Nakonec se jejich vzájemná přitažlivost na place rozvinula v lásku. Ohledně jejich vztahu byla herečka velmi opatrná. "Dělali jsme, co bylo v našich silách, abychom se vyhnuli tomu, že nás fotografují při věcech, které by měly patřit jenom nám," svěřila se v rozhovoru s Cleou DuVall (43), režisérkou romantické komedie Happiest Season (Nejšťastnější sezóna), ve které si Stewart zahrála hlavní roli Abby.

Letos v dubnu oslavila krásná herečka významné 30. narozeniny, které se pro ni staly také důvodem k zásadní změně dosavadního životního stylu a celkového náhledu na svět. Bylo to v době propuknutí celosvětové pandemie koronaviru a Stewart si uvědomila, že v poslední době špatných zpráv začala příliš pít. I cigarety pro ni představovaly nechtěnou berličku ve stresových chvílích. "V den narozenin jsem se probudila a řekla jsem si: Musíš zvednout ten zadek. Na začátku pandemie jsem příliš pila, takže jsem přestala pít i kouřit. Cítím se trochu rozpačitě, vím, že to zní jako klišé, ale je to tak," přiznala představitelka Belly Swan pro InStyle.

A jak nahlíží na celou situaci ve světě, která se teď poměrně rychle zhoršuje. "Ohledně stavu světa se cítím hrozně, takže alespoň daruju peníze. Jsem frustrovaná optimistka. Vždycky si myslím, že to nemůže být tak špatné."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.