Italský štramák Pavel Nedvěd si v módě potrpí na detaily. Stylista slavných nabídl odpověď, čím okouzlil Daru Rolins

Pavel Nedvěd jako viceprezident Juventusu Turín
Pavel Nedvěd jako viceprezident Juventusu Turín
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 2. 2022

Fotbalová legenda Pavel Nedvěd (49) vždy patřil k nejlépe oblékaným sportovcům v Česku. Díky pobytu v Itálii svůj cit pro módu vyladil do posledního detailu a pro ŽivotvČesku.cz ho pochválil i stylista slavných Kája Pavlíček. Ten nezapomněl dodat, že současný partner zpěvačky Dary Rolins (49) si umí pohlídat i zdánlivé drobnosti.

Tomáš Ujfaluši (43) Marek Jankulovski (44), Tomáš Řepka (48) či Tomáš Skuhravý (56) patří mezi hráče, kteří okusili fotbalový život v Itálii a kteří se shodli na třech věcech - Italové si potrpí na skvělý fotbal, jemnou kávu a vytříbený módní vkus. Pavel Nedvěd není výjimkou a při každé společenské akci dokazuje, že život v Turíně z něj udělal velkého znalce módy.

Možná jeho současná partnerka Dara Rolins jednou prozradí, zda nejsilnější dojem na ni udělala Nedvědova rozevlátá blonďatá hříva, pichlavé oči či naleštěné polobotky. Jisté je, že Dara Rolins umí vysokou módu ohodnotit a Nedvěd jí ostudu dělat nebude.

"O Pavlovi Nedvědovi je známo, že má vynikající vkus a trendy zvládal už i tady v Česku. Když člověk žije v Itálii, tak s módou asi problémy nemá. Když se na jeho outfit podívám, tak nevidím nic, co by se mu dalo vytknout. Skvěle sladil oblek s kravatou a dobře zvolil i pásek. Spousta českých mužů zapomíná, že všechny kalhoty, které mají poutka, i když se jedná o džíny či volnočasové kalhoty, tak do nich vždy patří pásek. Nedvěd na to nezapomněl a já znovu říkám, že prostě nemám co vytknout," uvedl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný stylista slavných Kája Pavlíček, který nezastíral, že za mužem, jako je Nedvěd, se otáčí ženy i muži.

Je faktem, že cit pro módu se dokonale snoubí s naplněným finančním kontem. Když na italskou módu peníze lidé nemají, tak si mohou maximálně listovat katalogy a říkat si, co by si na sebe vzali, kdyby na to měli. Takové otázky si legenda českého fotbalu připouštět nemusí.

Podle informací italských novinářů si Nedvěd jako fotbalový funkcionář v sezoně 2018/19 přišel na 13 milionů korun. To je příjem bez reklamních aktivit. Jako záložník Juventusu během aktivní kariéry vydělával přibližně 258 milionů korun hrubého ročně (údaj je z roku 2004). O jeho majetkových možnostech napověděl také rok 2011. Tehdy zloději vyloupili rodinné sídlo Nedvědových a odnesli si lup v hodnotě 25 milionů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.