Iva Pazderková očima stylisty hvězd: Je hezká a štíhlá, ale outfit je nuda, zhodnotil s tím, co by změnil

Iva Pazderková
Iva Pazderková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2021

Filmová premiéra nové »bondovky« s názvem Není čas zemřít byla společenskou akcí, na níž se před objektivy fotoaparátů ukázala řada známých tváří. Podívat se přišla i oblíbená herečka, moderátorka a zpěvačka Iva Pazderková (41). Už dávno není blondýnka, ale stala se z šarmantní rusovláska. Její outfit a celkový vzhled zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz stylista a vizážista českých hvězd Kája Pavlíček (49). "Je to krásná žena, ale outfitu trochu chybí šmrnc, nějaký doplněk, pásek nebo třeba přívěsek. Je škoda, že je to docela nuda, může si dovolit téměř cokoli. Jako rusovláska se cítí zřejmě dobře, mně se líbí i jako blondýnka," vyjádřil se.

Jméno Ivy Pazderkové je v českém showbyznysu dobře známé. Začínala jako stand-up komička, moderovala v rádiu a objevila se ve filmech jako Restart nebo Pouta, ale třeba i v televizním seriálu o životě na houseboatech. V roce 2016 zazářila jako jedna ze soutěžících v show plné kostýmů vysílané na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici, kde prokázala nejen herecké a taneční dovednosti, ale také výjimečný pěvecký talent. Následující ročníky pak zasedla v porotě.

"Co se týká outfitu, který má na sobě, mohla by si dovolit vzít téměř cokoli. Je štíhlá, hezká a má skvělou figuru. Ale já osobně mám zkrátka problém s černou barvou, jsem názoru, že by lidé měli volit barevné věci. Chodit jenom v černé podle mě není úplně ideální. Ale chválím kalhoty s vyšším pasem, což určitě vypadá dobře. Nicméně více bych outfit rozzářil barvami, popřípadě zvolil nějaký šperk, který by to oživil. Češi obecně nejsou moc zvyklí na náramky, prstýnky nebo třeba náhrdelníky, hodně se teď nosí i řetízky. Ať už bych vybral něco jemného, decentního, nebo naopak výrazného, celkový dojem by to zlepšilo," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Půvabná rusovláska se objevila na premiéře snímku Není čas zemřít v hlavní roli s Danielem Craigem (53), který se opět vrátil na filmové plátno jako legendární agent 007 James Bond. Její vzhled stylista hvězd Kája Pavlíček zhodnotil kladně, má však i pár výhrad.

K etiketě podle něj patří, aby se ke kalhotám s poutky nosil pásek, což má sám rád. "Patří to k dalším věcem, které se často opomíjejí. U Ivy Pazderkové by se mi líbilo dát do poutek kalhot třeba dvoucentimetrový černý řetěz namísto pásku, který by třeba trochu na straně visel dolů, cca 10 centimetrů u jednoho poutka. Na konci poutka kalhot by mohl být klidně krásný červený přívěšek, který by ladil s nalakovanými nehty a rtěnkou. To samé u černé kabelky, kterou by mohla také oživit nějakou ozdobou. Zkrátka dát tomu trochu šmrnc, je škoda, že je to docela nuda. Fanoušci, diváci a další se chtějí někde inspirovat a mít v někom vzor. Tím by mohla být právě ona," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz známý stylista, který radí celebritám s líčením, vlasy a módou.

Co se týká účesu, považuje ho za slušivý. "Podle mě se v tom našla a jako rusovláska se cítí dobře. Mně osobně nevadí ani jedna z barev, ať už má přirozeně blond, nebo tuhle zrzavou. V tomto bych jí nechal určitě volné pole působnosti, ale jsem názoru, že zrzavá jí určitě sedí. Je to velmi sympatická, příjemná žena, osobně ji mám velmi rád," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.