Ivan Bartoš promluvil o těhotenství manželky: U porodu budu. Chci aby cítila, že jsem v tom s ní

Ivan Bartoš a jeho manželka Lydie.
Ivan Bartoš a jeho manželka Lydie.
Foto: Se svolením Ivana Bartoše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2020

Ivan Bartoš se už brzy stane poprvé tatínkem. Jeho manželka Lydie Franka Bartošová je v pokročilé fázi těhotenství. Politik přiznal, že příchod svého potomka si nenechá ujít. "U narození miminka budu," netajil se.

Politik se o požehnaném stavu manželky do médií často nevyjadřuje. Pro Život v Česku.cz ale uvedl, že svou přítomnost u narození svého prvního potomka si nemůže nechat ujít, a to hned z několika důvodů.

"S Lydií se na to společně připravujeme. Je to důležitý moment v životě páru. Zároveň je důležité, aby žena vždy cítila ve mě oporu a věděla, že jsem v tom s ní," prozradil Bartoš a pokračoval: "I spojení s děťátkem otec navazuje již v první momenty. Přiznám se, že se trochu bojím, ale jsem přesvědčen, že je to správný."

Budeme čtyři

Bartoš už jednoho potomka s půvabnou manželkou vychovává - dceru Amélii, kterou má Lydie přezdívaná »Kněžka chaosu« z prvního manželství.

"Jsme rodina a budeme čtyři. Na našeho potomka, kterého má skvělá žena brzy přivede na svět, se moc těším. Bude to krásný okamžik, hlavní je, aby vše dopadlo dobře a miminko bylo zdravé," dodal pro Život v Česku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.