Ivan Bartoš v sobotu oslavil 41. narozeniny. Předseda Pirátů popsal svůj slavnostní den a co dostal

se souhlasem Ivana Bartoše
Předseda Pirátů Ivan Bartoš oslavil narozeniny
Foto: se souhlasem Ivana Bartoše
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 3. 2021

Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš měl v sobotu 41. narozeniny. Poslanec běžně slaví s přáteli a muzikou, v loňském roce a letos ale musela kvůli pandemii koronaviru oslava proběhnout jen v kruhu rodinném. Ani ve svůj slavnostní den nezapomněl na sportovní aktivitu, doma měl přichystáno několik dobrot a dostal krásné dárky. "Spousta lidí mi napsala přání přes internet nebo SMS. Volali mi i rodiče. Za dědečkem a babičkou však pojedeme, až bude situace s covidem lepší," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Ivan Bartoš, který poskytl i fotografie z narozeninového dne.

Ivan Bartoš prožívá už druhé narozeniny v době koronavirové. Jeho oslavy běžně bývají větší a za doprovodu muziky, kvůli pandemii covidu však nyní musejí probíhat skromněji. "Narozeniny jsme většinou s přáteli slavili hudebně, akorát jsou toto již mé druhé narozeniny v době covidu. Proto jsme opět udělali pouze malou oslavu v kruhu rodinném," uvedl předseda České pirátské strany pro ŽivotvČesku.cz.

Ani ve svůj slavnostní den Bartoš nevynechal pohybovou aktivitu. Od cvičení v parku ho neodradily ani minusové teploty. "Ráno jsem si byl s kamarádem zasportovat v 7 hodin ve Stromovce. I když bylo 5 stupňů pod nulou, člověka to vždy naladí jak do pracovního, tak svátečního dne," popsal Ivan Bartoš pro ŽivotvČesku.cz svůj ranní narozeninový program.

Oslavu si poslanec užil se svými nejbližšími a o zákusky nebyla nouze. "Narozeniny jsme oslavili spolu s manželkou, dcerou a synátorem Bertíkem, kterému roste první zub, takže máme doma hned dvakrát veselo. Během týdne se mi sešly hned dva dorty od přátel, navíc mi tedy neteře napekly 41 muffinů. Je jasné, že to nemůžeme sníst, takže určitě vezmu v pondělí nějakou narozeninovou výslužku kolegyním a kolegům z Pirátské strany do sněmovny. Bude několik mimořádných schůzí, takže to přijde vhod," řekl pro ŽivotvČesku.cz Ivan Bartoš, v jaké společnosti a s jakými dobrotami si oslavu užil.

Ani v úzkém rodinném kruhu nebyla nouze o krásné dary, z nichž po některých Ivan Bartoš dlouho toužil. "Od ženy a dcery jsem dostal hlavně knížky. Je pravda, že jsem si je vyžádal dopředu, ale o některých jsem nevěděl. Dostal jsem květinu na noční stolek, ale třeba i nový polštář či vysněný stojan na noviny a časopisy vedle křesla. Hitem je taky nový trendy batoh na notebook a papíry, protože ten starý už jsem utahal. Jsem rád, že jsme prožili klidný den," uvedl politik pro ŽivotvČesku.cz, čím byl obdarován.

Na Ivanovy narozeniny si vzpomněla celá řada lidí, kteří se kvůli koronaviru nemohli už podruhé oslavy zúčastnit. "Spousta lidí mi napsala přání přes internet nebo SMS. Volali mi i rodiče. Za dědečkem a babičkou však pojedeme, až bude situace s covidem lepší," doplnil pro ŽivotvČesku.cz zodpovědný poslanec, který veškerá opatření poctivě dodržuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu