Ivan Vyskočil popsal průběh nemoci exmanželky: Ivana Andrlová přišla o čich, prozradil

Ivana Andrlová prodělala zákeřnou nemoc
Ivana Andrlová prodělala zákeřnou nemoc
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2020

V řadě známých osobností, které prodělaly koronavirus, je i herec Ivan Vyskočil (74). Podle svých slov měl lehký průběh a už je v pořádku. "Začalo to tím, že jsem hůře dýchal," prozradil pro ŽivotvČesku.cz herec s tím, že onemocnění prodělala i jeho bývalá manželka Ivana Andrlová (59), kterou koronavirus připravil o čich.

Ivan Vyskočil říká, že vyhnout se tomu zkrátka nedá. Je podle něj důležité dodržovat opatření a doporučení, které vláda vydala. "Naštěstí jsem měl lehký průběh. Partnerka to chytla ode mě, takže jsme to vyleželi. Pomohli nám na to paraleny. A už máme po karanténě, takže už chodím ven. Pocitově to bylo tak, že to vypadá, že to nic není, ale přitom to nestojí za nic," popsal pro ŽivotvČesku.cz Ivan Vyskočil, který prozradil, že jeho bývalá manželka se s nemocí rovněž potýkala, ale i ona měla lehčí průběh. Sama Ivana Andrlová onemocnění před několika dny potvrdila. "Ano, onemocněla jsem koronavirem," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

"V těžkých horečkách nebyla, přežila to doma. Do nemocnice nemusela, ale ztratila čich a říkala, že se jí po vyléčení hned nevrátil," upřesnil Ivan Vyskočil s tím, že u něj byly první příznaky takové, že se mu hůře dýchalo.

"Jsou ale lidé , kteří mají těžší průběh a těm rozhodně do smíchu nebude," dodal pro ŽivotvČesku.cz Vyskočil, kterého lidé znají ze snímku jako Smrt krásných srnců nebo ze seriálu Chlapci a chlapi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.