Ivana Gottová má střední průběh nemoci, nemohla na projekci snímku o svém muži

Vdova po Mistrovi Ivana Gottová
Vdova po Mistrovi Ivana Gottová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2020

Vdova po fenomenálním umělci Karlu Gottovi (†80) onemocněla před několika dny novým typem koronaviru. I to je důvod, proč se nemohla zúčastnit tiskové konference ke snímku, který je vzpomínkou na jejího muže. V karanténě zůstane i ve čtvrtek 1. října - což je datum, kdy uplyne přesně rok od smutného odchodu legendární zpěváka.

"Jelikož je Ivana Gottová stále v izolaci z důvodu onemocnění covid-19, bude s láskou na svého muže vzpomínat ze svého domova," uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Na hřbitov na pražské Malvazinky se ve čtvrtek chystají stovky, možná tisíce fanoušků, kteří se půjdou poklonit památce Mistra. Dodnes na něj řada přátel a fanoušků vzpomíná, protože šlo o muže, který měl obrovský talent a byl neuvěřitelně lidský.

Ivaně Gottové ale veškeré plány, které na smutné výročí měla předem nachystané, narušilo onemocnění. "Ivana Gottová se potýká se středním průběhem nemoci. Stále ji trápí velký kašel," dodala pro ŽivotvČesku.cz Aneta Stolzová o současném stavu manželky legendárního zpěváka.

V pražském kině Světozor ve středu proběhla novinářská projekce a tisková konference k filmu KAREL, který má vstoupit do kin 15. října. Právě kvůli onemocnění se musela obejít bez Ivany Gottové. Nad slavnostní premiérou však kvůli situaci ohledně koronaviru visí otazníky. Od pondělí totiž letos podruhé bude vyhlášen nouzový stav.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.