Ivana Gottová si po delší době vyrazila do společnosti. Její outfit zhodnotil stylista hvězd. Promluvil o černé barvě

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2021

Dne 1. října uplynou dva roky od smutného dne, kdy tento svět navždy opustil fenomenální zpěvák Karel Gott (†80). Vdova Ivana Gottová (45) se od té doby v podstatě stáhla z veřejného života a fanouškům svého manžela se pouze čas od času ozvala prostřednictvím sociálních sítí. V uplynulém týdnu se ale na veřejnosti objevila hned dvakrát a to u příležitosti předpremiéry filmu o Karlu Gottovi a představování jeho knižní biografie. Při druhé zmíněné příležitosti si oblékla černé šaty, které zhodnotil stylista hvězd. "Černá pro ni není úplně ideální barvou, nicméně musíme pochopit, že v rámci této události chtěla být ještě méně výrazná," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Vdova po několikanásobném Zlatém slavíkovi a národem milovaném zpěvákovi Ivana Gottová na mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu na holešovickém Výstavišti představila knihu Karel Gott: Má cesta za štěstím. Po dlouhé pauze s vystupováním na veřejnosti se jedná už o druhou akci, které se tento měsíc v souvislosti s odkazem svého manžela ukázala.

Stejně jako na předpremiéru celovečerního dokumentu Karel, i na představení knižní biografie svého zesnulého muže dorazila Ivana Gottová oděna celé v černém. Přestože podle stylisty nejde o barvu, která by jí zrovna dvakrát lichotila, zdůrazňuje, že lidé musí pochopit význam, který nošení černé v tomto případě má.

"Ivana Gottová si mohla zvolit černou možná proto, že je její oblíbená, ale možná i proto, že chce ještě dodržet nějakou pietu. Černá pro ni není úplně ideální barvou, víc jí sluší takové, které jí víc rozzáří obličej a omladí ji. Nicméně musíme pochopit, že v rámci této události chtěla být ještě méně výrazná," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných tváří Kája Pavlíček.

Návštěvníkům veletrhu Gottová knihu svého manžela podepisovala, psala jim do ní věnování a rozdávala úsměvy. Přestože po módní stránce nezazářila, rozhodně nemohl její model nikoho pohoršit. Stylista ovšem doufá, že časem se k barevnějšímu oblečení vrátí.

"Střih šatů je jednoduchý, myslím si, že nikoho nenadchnou, ale také nikoho nemohou urazit. Možná bych to ale trochu rozzářil barevnou obuví, zajímavým náramkem či ještě zajímavějším přívěškem, než měla. Chtělo by to něco, co by ten model rozveselilo a dalo mu nějaký šmrnc. Ivana je typ na veselejší barvy, ale nyní se skutečně dá pochopit, proč je nenosí," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.