Ivana Gottová zrušila premiéru snímku o manželovi. Zdraví lidí je na prvním místě, vysvětlila

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Slavnostní premiéra dokumentárního snímku Karel, který mapuje poslední měsíce života zpěváka Karla Gotta (✝80) byla zrušena. Oznámila to vdova po Mistrovi Ivana Gottová (44). Důvodem je, že ministr zdravotnictví Roman Prymula rozhodl o uzavření divadel a kin.

Snímek z dílny režisérky Olgy Malířové Špátové (36) provází smůla. Původně zvažována premiéra filmu byla na 1. října, tedy na den prvního výročí smrti Mistra, odsunula ji ale nemoc Ivany Gottové.

Teď premiéra byla zrušena definitivně, a to na neurčito. "S lítostí vám musím oznámit, že vzhledem k novým opatřením, která dnes u nás byla zavedena s platností od 12.10., jsem nucena slavnostní premiéru i distribuci filmu KAREL odložit na neurčito nejen u nás, ale i na Slovensku," oznámila Ivanna Gottová.

S lítostí vám musím oznámit, že vzhledem k novým opatřením, která dnes u nás byla zavedena s platností od 12.10., jsem...

Zveřejnil(a) Karel Gott dne Čtvrtek 8. října 2020

Doposud jediní, kdo mohli snímek zhlédnout, byli hosté slavnostního zahájení festivalu Febiofest, kde byl 18. září film uveden ve dvou kinosálech Slovanského domu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.