Reklama:

Iveta řekla, za co utratila peníze z reality show. Nové věci jí budou připomínat utrpení

Iveta a David z Výměny manželek
Iveta a David z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2021

Populární reality show z českých domácností bude mít nyní přestávku. Poslední odvysílaný díl dal nahlédnout do rodiny Ivety (42) a Davida (34). Paní Iveta pro ŽivotvČesku.cz prozradila, za co její rodina utratila získanou odměnu. "Ty věci mi budou připomínat peklo, které jsem zažila," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Psychologové o reality show z českých domácností říkají, že sledování může poučit další rodiny, aby neopakovaly chyby, které vidí. Deset dnů odloučení od partnera a zkouška života v jiné rodině pak většinou mívá dva efekty - po návratu se rodina buď semkne a partneři si uvědomí, co pro sebe znamenají. Nebo pokračuje rozkol a přichází definitivní rozchod.

Reklama:

"Já pořád soupeřím s psychology a jejich názory. Vždy říkám, že ti lidé mají občanku, mohou volit, jsou svéprávní a mají právo se rozhodnout, zda do toho pořadu chtějí jít, nebo ne. Toto nejsou žádné extrémní rodiny, extrémní rodiny netočíme. Já pořád slyším něco o manipulaci, že někdo byl k něčemu donucen… Tak já vždy říkám: A jít k volbám vás také donutili? To je dobré si uvědomit, že točíme rodiny, které mají volební právo, ono to pak vysvětluje mnohé, co se v této zemi děje," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka Výměny manželek Jana Rezková.

Paní Iveta, kterou mohli diváci sledovat v zatím posledním odvysílaném díle, přiznala, že při natáčení prožila peklo. "První tři měsíce po návratu to vypadalo na rozchod. Ale nakonec bude svatba, David mě požádal o ruku. Myslím si, že kdybych byla tak zlá, líná a ošklivá, tak jsme se po té Výměně rozešli. Ale my jsme se nerozešli, naopak nás to dalo více do kupy, více jsme se spojili," pochlubila se paní Iveta pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dnes je velmi ráda, že Davida má.

Rázná žena se také pochlubila, za co její rodina utratila odměnu, která standardně bývá 100.000 korun. Když se z nějakého důvodu nepodaří dotočit celý díl, tak má produkce právo odměnu zkrátit.

"Utratili jsme to za věci, které jsme potřebovali do domácnosti. Potřebovali jsme také pořádné auto, tak jsme peníze použili na akontaci," řekla paní Iveta pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ani neví, zda má mít z nových věcí radost.

"Věci, které máme doma, mi budou Výměnu pořád připomínat. Nevzpomínám na to ráda, zažila jsem v té domácnosti peklo a ty věci už budou věčnou připomínkou. Lidi ze všeho špatného obviňují jen mě," dodala paní Iveta, která je přesvědčená, že je spořádanou ženou a odpor diváků se proti ní otočil nespravedlivě.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: