Ivka Sarauerová prozradila, jestli sleduje novou konkurenci v soutěži MasterChef. Zavzpomínala i na loňský ročník

Kuchařka a cukrářka Iva
Kuchařka a cukrářka Iva „Ivka“ Sarauerová se syny
Foto: Se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2021

Zazářila v posledním ročníku kulinářské televizní show, kde předváděla neskutečné výkony. Iva »Ivka« Sarauerová se díky soutěži dostala na vrchol a založila si byznys v gastronomickém průmyslu. Ukázalo se, že se v ní skrývá neskutečný cukrářský potenciál, který naštěstí nepřišel vniveč. Konec letních prázdnin odstartoval další řadu MasterChefa, který představí nové nadějné kuchaře. "Myslím si, že jsem viděla snad část jednoho dílu, ale že bych k tomu dokázala něco víc říct, to asi ne. Ani na naši řadu, ve které jsem soutěžila, jsem se nekoukala. To jsem viděla snad maximálně pět nebo šest epizod z celého pořadu. Možná budu sledovat nějaký díl, který mě zaujme," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Iva Sarauerová je žena mnoha talentů a schopností. Nejenže je skvělá máma dvou synů, Huga (10) a Kvída (12), ale zároveň si plní sen prostřednictvím svého podnikání v oboru cukrařiny. Její dorty jsou přímo vyhlášené a není se čemu divit, už na pohled totiž vypadají skvostně. Se syny se rozhodla pro změnu a přestěhovali se z malého bytu 2+1 do mnohem prostornějšího.

"Bydleli jsme na malém prostoru – byt 2+1, 43 metrů čtverečních. Už jsme tam ani nemohli dýchat, vznikaly hrozné přetlaky a nedalo se to zvládat. Byli jsme tam dlouho zavření, ještě když probíhala distanční výuka. Kvído je už »puberťák« a kluci měli opravdu malý pokojíček. Já jsem měla obývák spojený s jídelnou a ložnicí a v bytě jsem měla uložené ještě spinningové kolo… hrůza," řekla již dříve Iva Sarauerová pro ŽivotvČesku.cz.

Ve čtvrté řadě soutěže MasterChef Česko, která se vysílala od února letošního roku, sice nepostoupila do samotného finále (vítězem ročníku se stal sympatický Roman Staša), přesto prokázala, že do kuchyně rozhodně patří. Do podzimního schématu televize Nova byl zařazen nový ročník, který nabídne nové příběhy a další kuchařské hvězdy.

"Na nového MasterChefa zatím nekoukám, protože na sledování televize nemám vůbec čas. Myslím si, že jsem viděla snad část jednoho dílu, ale že bych k tomu dokázala něco víc říct, to asi ne. Ani na naši řadu, ve které jsem soutěžila, jsem se nekoukala. To jsem zvládla snad maximálně pět nebo šest epizod z celého pořadu. Možná budu sledovat nějaký díl, který mě zaujme, ale jinak nemám v plánu show sledovat," řekla k nové řadě populárního gastronomického pořadu Iva »Ivka« Sarauerová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.