Jackie Chan se zřekl vlastní dcery. Růžovovlasé Ettě se nikdy nevěnoval, orientace byla poslední kapkou

Herec Jackie Chan
Herec Jackie Chan
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 4. 2021

Akční herec Jackie Chan (66) má dvě děti, jen s jedním z nich je ale v kontaktu. Dcera Etta Ng Chok Lam (21) přiznala, že ji přitahují ženy, kvůli čemuž se jí rodiče zřekli. Matka se s její orientací smířila, Jackie ovšem ne. Ettu to ale příliš nemrzí, neb jako nemanželské dítě, které přišlo na svět kvůli aférce, s ním nikdy neměla dobrý vztah. V podstatě ho prý ani nezná.

Mistr bojových umění Jackie Chan má dvě děti. Syna z manželství a dceru, která přišla na svět kvůli poměru, který měl během onoho manželství. Etta Ng Chok Lam s ním vztahy neudržuje a za otcovskou figuru ve svém životě ho nepovažuje. Naštvalo ji také, že ji odsoudil pro její orientaci.

"Když se mě někdo zeptá, jak dobře ho znám, odpověď je stejná, jako kdybych se já zeptala jeho, jak dobře ho zná. Můžu říct jen to, že každý dělá chyby. Chyby mého otce ale souvisejí s jeho životem, ne s tím mým, takže se nezajímám," uvedla Etta v rozhovoru pro magazín 8Days.

I když Etty matka v minulosti několikrát řekla, že od Jackieho neviděla na dceru ani cent, sama Etta si kvůli svému otci prošla těžkými časy. "Ve škole o mně říkali, že jsem ta bohatá holka. Šikanovali mě za to, že Jackie Chan je můj otec. Učitelé tomu jen přihlíželi," zavzpomínala hercova dcera na nepěknou minulost.

V roce 2017 Etta přiznala homosexualitu a hned v roce 2018 se vdala. "Když se jí to tak líbí, tak je to v pořádku," řekl tehdy Jackie, který v minulosti i vystupoval v kampani za práva LGBTQ komunity. Ve skutečnosti jí prý ale ani nepogratuloval k sňatku. "Já po něm vlastně ani nic nechci," vysvětlila Etta.

Dcera Jackieho Chana vytvořila před časem video, v němž svého otce hledala v Kanadě, kde zrovna natáčel film. Tehdy jí jeho fanoušci psali, že touží jen po jeho penězích. "Mě jeho majetek nezajímá. Nevadí mi, že mě vynechal ze své životopisné knihy. Nestojím o slávu. Doufala jsem jen, že mi odpoví na pár otázek. Ale zjevně o to nestojí," dodala Etta Ng Chok Lam.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu