Jak by měly vypadat stylové dámské chytré hodinky?

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Envanto Elements
Redakce |
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2022

Chytré hodinky se staly neodmyslitelným módním a zároveň funkčním doplňkem dámského sportovního outfitu. Jsou praktické, vysoce funkční a mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak povíme, podle jakých kritérií bude dobré tzv. smart hodinky pro ženy vybírat, aby byly dámy trendy. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jaké barvy dámských chytrých hodinek budou letos v kurzu?

Chytré hodinky pro ženy mohou mít nejrůznější design a barvy. Na trhu jsou elegantní, ale i sportovně laděné modely dámských smart hodinek. Nosit je tak můžete nejen do kanceláře, ale i na výlety do přírody nebo na běhání a jiné sportovní události. Obléci si k nim tak můžete společenský kostýmek nebo funkční oděv. Chcete-li jít s dobou, můžete si pořídit dámské smart hodinky v módních barvách pro danou sezónu. Letos budou v kurzu zejména přírodní a pastelové odstíny barev. Pistáciový, oříškový nebo krémový základ či řemínek smart hodinek tak budou dobrým řešením i pro vás. Vyhýbat se pak nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá barva mají tu výhodu, že jsou to barvy univerzální. Skvěle je tak sladíte i s barevným funkčním sportovním oblečením nebo se sportovními módními doplňky. Hodinky pak můžete ladit i k sportovní dámské obuvi.

Pro inspiraci koukněte např. i zde: https://www.eobuv.cz/damske/sportovni/bezecka-obuv.html. Zvolit pak můžete i extravagantní zlaté nebo stříbrné modely smart hodinek. Jejich výhodou bude zejména to, že je můžete sladit i s vašimi dalšími šperky. 

zdroj: Envanto Elements

Jaké funkce by měly mít módní dámské smart hodinky?

Chytré hodinky pro ženy mohou mít nespočet funkcí, které vám značně usnadní život. Vždy si tak musíte před jejich nákupem ujasnit, co od smart hodinek očekáváte a k čemu je budete využívat. Na trhu jsou k mání modely, které umožňují správu kalendáře, telefonování nebo měření tepu. K sehnání jsou pak také kousky, které lze synchronizovat s mobilním telefonem a můžete jimi ovládat např. hudbu. Najdeme mezi nimi i takové, díky kterým můžeme posílat sms. Oblíbené jsou také modely, které disponují navigací nebo s kterými můžeme ovládat komunikaci na Facebooku Messengeru, WhatsAppu, Viberu apod. Hodinky, které ukazují pouze časovou osu, již nejsou tolik žádané, možná z tohoto důvodu se výrobci hodinek předhánějí ve vylepšování technologií. Při výběru dámských smart hodinek pak musíme zvážit i operační systém, který nabízejí. Ne všechny aplikace jsou totiž kompatibilní s každým operačním systémem. Zajímavou funkcí dámských smart hodinek je např. i funkce monitoringu spánku. Oblíbená je pak i funkce krokoměru, barometru či oxymetru.       

Jaké další parametry bychom měly vzít při výběru dámských smart hodinek v potaz?

Mezi další aspekt, který při výběru dámských smart hodinek bereme v potaz, patří cena. Kvalitní dámské chytré hodinky pořídíme od 1000kč výše. Cena se často odvíjí nejen od designu, ale také od počtu funkcí, které nám mohou hodinky nabídnout. Pečlivě tak promyslete, k čemu všemu budete chytré hodinky využívat. Smart hodinky mohou mít digitální i analogovou podobu. Digitální modely se osvědčily zejména pro sportovní aktivity. Analogové hodinky vám pak budou slušet i k business outfitu. Dívky a ženy pak mohou volit i modely hodinek, které jsou vodotěsné. Tuto praktickou dovednost hodinek oceníte při běžném nošení, ale např. i na letní dovolené, kdy si nebudete muset hodinky při každém plavání sundávat ze zápěstí.         

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.