Jak chutná láska se starším mužem: Je možné, že jsem ji nahlodala, říká Ornella Koktová o počátku vztahu Agáty Hanychové a šéfa TV Barrandov Soukupa

Agáta Hanychová a Ornella Koktová
Agáta Hanychová a Ornella Koktová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 6. 2022

Jen co Agáta Hanychová (37) potvrdila, že již několik týdnů tvoří partnerskou dvojici s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), odjela na dovolenou a při cestě na letiště jí nedělal společnost nikdo jiný než nový partner. Redakce ŽivotvČesku.cz zjistila, že ohledně lásky se bývalá modelka radila s Ornellou Koktovou (29), která v roce 2015 vstoupila do manželství s o více než třicet let starším mužem - podnikatelem Josefem Koktou (65). Influencerka se zamyslela, že je možné, že po společné »konzultaci« se dcera herečky Veroniky Žilkové (60) rozhodla zkusit, jak chutná láska se starším chlapem.

"V živém vysílání na Instagramu se mi smála, že mám staršího partnera, a za tři dny přišla s tímhle. Je možné, že jsem ji nahlodala, když jsem jí řekla, že manželství se starším mužem, tedy Pepou, je super a má to své výhody. Tak možná to má nějakou pidi souvislost," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová ohledně skutečnosti, že si k ní přišla Agáta Hanychová pro rady, jaké to je mít vztah s mužem, který by jí věkem mohl dělat otce.

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní," dodala známá influencerka a trojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz, která má radost, že v současnosti je Agáta po boku mediálního magnáta Jaromíra Soukupa šťastná.

Vlastník několika mediálních značek Jaromír Soukup má z předchozího manželství dospělé děti - Lukáše a Natálii. Od roku 2013 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová (54). V roce 2020 pak tvořil dvojici s bývalou partnerkou producenta Františka Janečka (77), operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46). Vztah trval čtyři měsíce.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (38) vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, v roce 2020 došlo na rozvod. Následně se exmodelka pokusila o celkem devět vztahů, které vždy trvaly jen několik měsíců. Vztah s Jaromírem Soukupem je prakticky za tři roky desátým.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.