Jak dnes žije písničkářka, která se proslavila v SuperStar: Karmen Pál-Baláž zkouší další talentovou show

Účastníci SuperStar (zleva) Bryan Gandola, Karmen Pal Baláž a Dominik Gerda v roce 2018
Účastníci SuperStar (zleva) Bryan Gandola, Karmen Pal Baláž a Dominik Gerda v roce 2018
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2021

Zpěvačka Karmen Pál-Baláž (23) se do povědomí diváků dostala v roce 2018, když se probojovala v soutěži Česko Slovenská SuperStar do finálových kol. Nevyhrála, ale stala se nejúspěšnější Slovenkou ročníku. Drobná dívka s výrazným hlasem vzpomíná na soutěž, která ji proslavila jen v tom nejlepším. "Dala mi toho hodně, nové zkušenosti, nové lidi okolo mě a také mnoho možností, ke kterým bych se bez téhle show těžko dostala," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která ze světa hudby nezmizela, ale aktuálně slaví úspěchy v Maďarsku.

V každém ročníku pěvecké show se objeví několik talentovaných lidí, kteří dokáží zaujmout. Karmen Pál-Baláž skončila sice na třetím místě, ale dokázala na sebe strhnout pozornost. "Skutečně jsem si užívala každou příležitost stát na pódiu a zpívat pro diváky a posluchače z obou zemí. Přihlásit se do soutěže bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě, protože to odstartovalo můj krásný sen, kterým byla pěvecká kariéra. Jsem ráda, že mě od té doby lidé registrují jako zpěvačku a sledují moji další cestu i po soutěži," ohlédla se pro ŽivotvČesku.cz rodačka ze slovenské Rožňavy.

Po vypadnutí ze soutěže se nadaná zpěvačka vrhla do tvorby vlastních skladeb. Před dvěma roky vydala vlastní album, se kterým pomáhal uznávaný zpěvák a producent Adam Ďurica (33). "S hudbou a kulturou to teď není vůbec jednoduché. Myslím si ale, že hudba nemá hranice. a právě proto mám sen prorazit i mimo hranice Slovenska a za tím si i jdu. Chci hodně koncertovat, to ale momentálně moc nejde a hudbou chci také rozdávat pozitivní energii. Určitě budu pracovat i na nových věcech," svěřila své plány zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně se snaží o hvězdnou kariéru v talentové show v Maďarsku, kde se jí daří. "V tomhle ročníku zpěváci dostali šanci napodobovat světové hudební hvězdy. Přihlásila jsem se a nelituji. Dává mi to hodně, mám skvělé hodiny zpěvu, překonávám sama sebe v každém kole a učím se novým zkušenostem. Momentálně jsem postoupila už do třetího přímého přenosu mezi deset nejlepších. Znamená to pro mě moc a mám z toho radost, a to je hlavní. Dokonce mi chodí hodně zpráv od fanoušku ze Slovenska i z Česka, že se na show dívali, i když nerozumí jazyku. Těší mě jejich zájem a podpora," dodala pro ŽivotvČesku.cz bývalá účastnice SuperStar, která se vysílala na českých obrazovkách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.