Jak málo stačí k radosti. Jasmina Alagič prozradila (nad kelímkem coly a langošem) svůj recept na šťastný život

Pohledná Jasmina se rozvyprávěla o životě.
Pohledná Jasmina se rozvyprávěla o životě.
Foto: Archiv Jasminy Alagič
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2020

Manželka rapera Rytmuse je proslulá svou věčně dobrou náladou a a nakažlivým entuziasmem. Mnoho jejích fanoušků by se taky chtělo radovat ze života jako Jasmina (31), která se teď navíc díky ročnímu synovi vrací do dětských let. Svůj recept na štěstí Jasmina prozradila jedné z fanynek a jak se říká, málo stačí k radosti.

Slovenský raper Rytmus si vybral vážně skvěle. Jeho žena Jasmina je plná energie a pozitivního přístupu k životu, kterého si nejde nevšimnout. Svou dobrou náladou temperamentní Slovenka většinou nakazí všechny kolem sebe. I její fanoušky proto zajímá, jak to dělá, že je stále tak dobře naladěná.
Taková  otázka padla v rámci živého chatu na Jasminině profilu na Instagramu.

"Jsem ještě mladá, ale myslí dost negativně, jak to mám změnit," dotázala se jedna z fanynek. Zdá se, že toto téma je pro Jasminu velmi oblíbené, protože se rozepsala opravdu ze široka. "Zkus se zamyslet nad tím, co by tvůj život udělalo veselým a jdi si za tím, nebrzdi se myšlenkami na špatné, nakopávej se myšlenkami nad pěknými věcmi, je to jenom o pohledu," začala Jasmina prozrazovat způsob, kterým se řídí ona každý den.

"Pokud přijdeš na to, co tě dělá veselou, snaž se si to stále dopřávat, protože o tom je život - v radosti si ho užívat," doplnila maminka malého Sanela, které vykouzlí úsměv na tváři i posezení u točené coly a langoše.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.