Reklama:

Jak se staví sen v Karibiku. Simona Krainová ukázala svůj druhý domov

Simona Krainová
Simona Krainová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 3. 2025

Před třemi lety se modelka Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem rozhodli, že si vybudují druhý domov v Dominikánské republice. Loni se začal jejich sen stávat skutečností, když byla stavba vily zahájena. Nyní už začíná mít dům finální podobu. Jak se Simona pochlubila na sociální síti, jejich druhý domov bude skutečně krásné místo k žití. Redakce ŽivotvČesku.cz modelku oslovila s dotazem, kdy je plánovaný termín stěhování, do vydání článku ale neodpověděla.

Reklama:

Modelka Simona Krainová a její rodina si Dominikánskou republiku zamilovaly už před lety. Synové Max a Bruno začali navštěvovat tamní školu a vše spělo k tomu, že si rodina do budoucna vybuduje vlastní dům.

Reklama:

Tento sen se nyní začíná stávat skutečností. Exteriér vily už dostal téměř finální podobu a pracuje se na interiéru, který bude pravděpodobně zařízen v souladu s tamním folklorem. Video z prohlídky domu si lze přehrát níže.

Simona Krainová tráví v »Dominikáně« značnou část roku a z jejích příspěvků na sociální síti lze vyčíst, že je na druhém konci světa skutečně šťastná.

"Už jako malá holka jsem toužila poznávat svět... Ten sen se mi splnil... Teď sedím na druhým konci světa, zadek od písku, slané vlasy a hlavu plnou myšlenek, kam mě ještě v tomhle životě vítr zavane. Kdo ví… Nechám se unášet. Nebojím se, těším se ze života a taky na každé nové ráno," napsala k jednomu z příspěvků, kde předvádí své dokonale vysportované tělo.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: