Jak to má Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem. Moderátor prozradil, jak často se skutečně vídají

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2021

Už čtyři měsíce tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Moderátor a herec Petr Vojnar (45) prožívá po boku zpěvačky Lucie Vondráčkové (41) šťastné životní období a oba vypadají spokojeně. Přesto všechno se spolu již delší dobu neobjevili ve společnosti, a tak se přirozeně vyrojily spekulace o tom, co stojí za tím, že se jako pár v posledních týdnech neukazují. "Teď jsme se v poslední době viděli asi čtyřikrát, odhadem tak jednou týdně. V tomto ohledu máme neintenzivní vztah. Ona jezdí točit na Slovensko, já mám hromadu práce a do toho děti," vysvětlil sympatický partner několikanásobné stříbrné Slavice pro ŽivotvČesku.cz.

Petr Vojnar má za sebou náročné měsíce, kdy řešil vleklé zdravotní problémy a musel podstoupit akutní operaci žlučníku v pražské ÚVN. Dlouhodobá rekonvalescene ho na čas vyřadila z provozu, ale nyní už funguje naplno a hlavně říjen a listopad má plný divadelních představení, která se vrátila po koronavirové krizi. S partnerkou Lucií Vondráčkovou ale nebyl delší dobu nikde vidět, nicméně má pro to své vysvětlení.

"Nebydlíme spolu. Máme takový vztah, kdy jsme rádi, že se vidíme. Natož abychom plánovali nějaké zásadní věci. Je to samozřejmě v běhu jako u každého jiného, v podstatě nic zásadního. Jako dárek jsem jí dal sám sebe (směje se). Teď jsme se v poslední době viděli asi čtyřikrát, v tomto ohledu máme neintenzivní vztah, protože máme oba dva hodně práce. Ona jezdí točit na Slovensko, já mám hromadu práce, do toho děti... Jsme rádi, že se někde vidíme pracovně než soukromě," řekl Petr Vojnar pro ŽivotvČesku.cz s tím, že velkou roli v jejich setkávání hraje právě práce.

"Záleží na společných pracovních aktivitách, když jsme je měly, tak jsme se viděli víc. Teď v současné době vyloženě žádnou nemáme, proto se vidíme méně. Zkrátka jak je čas, odhadem tak jednou týdně. Vídáme se jako každý jiný pár, který je pracovně vytížený," dodal moderátor pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.