Jaká je délka dredů Ivana Bartoše? Měl jsem vlasy skoro k pasu, teď je zkracuji, říká

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
Předseda Pirátů Ivan Bartoš
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2020

Při posledních volbách přivedl Piráty do sněmovny, v těch nadcházejících Parlamentních je chce přivést do vlády. Předseda strany Ivan Bartoš (40) je nepřehlédnutelným politikem, křtěným husitou, muzikantem a především odpůrcem lhaní v politice. Má dva doktoráty. Jeho vizáž je ale některým lidem trnem v oku. Populární politik pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak dlouhé jsou jeho »kadeře«.

"Dredy jsou naprosto stejný účes jako třeba jakýkoliv jiný. Osobně se v nich cítím pohodlně, patří ke mně. Až začnu plešatět, zvážím, jestli se v dredech budu i s holým temenem cítit dobře," odůvodnil svůj účes pro ŽivotvČesku.cz politik, který s dredy začal už na vysoké škole. Od té doby je neostříhal

Bartoš si nemyslí, že jeho dredy - copánky - by byly v politice překážkou. Šel s nimi do voleb a uspěl. Aktuálně strana Pirátů, kterou vede, je podle průzkumů před krajskými volbami druhou nejsilnější. V minulosti se Bartoš pyšnil účesem až k pasu. "Je to asi patnáct let zpět," podotkl Bartoš.

Novopečený tatínek syna Bertrama by svou chloubu, která se skládá ze 27 copánků, neshodil ani při případném úspěchu v nadcházejících volbách. "Nevidím důvod, můj účes s politikou nemá nic společné," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz předseda Pirátů.

Zveřejnil(a) Ivan Bartos dne Sobota 26. září 2020

Prozradil i, kolik jeho dredy měří. "Ročně je zkracuji o deset centimetrů a jejich délka je aktuálně okolo třiceti centimetrů. Výhodou dredů je, že se člověk ráno nemusí česat, nevýhodou, že vyžadují poměrně náročnou péči. Musím je mít pětkrát až šestkrát týdně, jednou měsíčně s nimi musí na úpravu," dodal výrazný politik.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.