Jako Baby z Hříšného tance, vysvětlil profesionál, co stálo za vítězstvím mladé herečky Dariji Pavlovičové

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička
Darija Pavlovičová a Dominik Vodička
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 12. 2023

Silný příběh dvou mladých lidí - outsiderů - a navíc jistá podoba s filmovou Baby z Hříšného tance, kterou ztvárnila herečka Jennifer Greyová - to je to, co rozhodlo o tom, že v sobotu v pozdních večerních hodinách se ve XII. ročníku taneční soutěže StarDance stal vítězem pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, uvedl to pro ŽivotvČesku.cz profesionální tanečník a dvojnásobný vítěz soutěže Jan Onder. Sám ale před finále tipoval, že vítěznou dvojicí se pravděpodobně stane Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, která byla celou dobu favorizována.

Všichni finalisté tančili v sobotu večer celkem čtyřikrát. Kromě latiny předvedli svůj nejlepší standard, nejlépe bodovaný tanec od poroty a takzvaný »free style«. Porota a diváci součtem bodů a hlasů rozhodli o tom, že vítězem StarDance se stal překvapivě outsider - pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

"My jsme byli celou dobu stranou, nikam nás nezvali, moc pozornosti nám nikdo nevěnoval," uvedl Dominik Vodička, když slyšel verdikt o tom, že se svou taneční partnerkou získali prvenství.

Vysvětlení profesionála

"Původně jsem si myslel, že se historie bude opakovat, kdy se o vítězi bude rozhodovat mezi olympioniky, tedy mezi Vavřincem Hradilkem a Evou Adamczykovou. V minulosti se rozhodovalo mezi Kateřinou Baďurovou, skokankou o tyči, a Martinem Procházkou, což je hokejista a vítěz legendárního turnaje v Naganu, tehdy se psal rok 2012," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder s tím, že nakonec těsně zvítězila tyčkařka.

To se nakonec nestalo a oba olympionici skončili na druhém a třetím místě - přesněji - na druhém místě se umístila dvojice Eva Adamczyková a Jakub Mazůch a jako třetí skončil pár Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková.

"Myslím si, že šikovné sportovce mají lidi rádi, ale nakonec se ukázalo, že lidé ocenili silný a výrazný taneční progres u Dariji Pavlovičové, ale také její milý a upřímný projev, kterým si získala řadu fanoušků. A jistá podoba Baby z Hříšného tance tomu dala korunu, i to je důvod, proč se stala královnou tanečního parketu," dodal pro ŽivotvČesku.cz komentátor StarDance a profesionální a vyhledávaný tanečník Jan Onder.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.