Jako blondýna jsem pro lidi asi nebyla dost seriózní, uvedla Miluše Bittnerová. Popsala, kdy přišla změna

Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová
Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2022

Sympatická herečka Miluše Bittnerová (44) se pro ŽivotvČesku.cz rozpovídala o tom, že rodičovství je »nejvíc« a člověk si ho musí náležitě užít. "Pracuji tak o padesát procent méně než před porodem," svěřila se. Dokonce prozradila, že ji dřív kvůli blond vlasům a velkým prsům lidé nebrali vážně. Až když se stala matkou, vše se obrátilo.

Dítě převrátí život každému a usměvavá blondýnka není výjimkou. Svůj čas chce věnovat hlavně rodině, a proto se rozhodla radikálně omezit své pracovní závazky.

"Do práce jsem se po narození dcery už naplno nevrátila. Už nemám třicet představení měsíčně jako dřív, ale třeba jen tři týdně. Do toho mám ještě svou talkshow. Celkově si myslím, že jsem tak na polovině toho, co bylo před mateřstvím," zhodnotila míru pracovního nasazení pro ŽivotvČesku.cz herečka, jež vystupuje hned v několika pražských divadlech.

Přesto je i pro ni složité někam na delší dobu odjet. "Všichni chtějí dohnat ty dva covidové roky a práce je strašně moc. S manažerkou se nám naštěstí daří držet tři týdny volna," popsala nynější situaci moderátorka rozhlasových pořadů.

O pořádnou dovolenou tak prý nepřijde. "Stejně jako loni si ji užiji na Kanárech, kde se nám líbilo. Bettynka se dostane z neštovic a já se tam budu poflakovat a zdravě vařit. I když s tím dítětem to vlastně žádné poflakování nebude," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že půjde o čistě rodinný výlet a přiletí za nimi i syn jejího manžela Rendy.

Herečka se také svěřila s tím, proč má vlastní talkshow má teprve dva roky. "Do té doby jsem jako blondýna s velkýma prsama pro lidi asi nebyla dost seriózní. Pak jsem porodila dítě a najednou mě na prahu padesátky začali brát všichni vážně," vysvětlila úspěšná moderátorka.

To, že se stala matkou, ji prý ale skutečně hodně ovlivnilo. "V okamžiku, kdy člověk začne řešit děti, má nějakou představu. Když ale doopravdy přijdou, realita je úplně jiná. Děti jsou nejvíc na světě," rozplývala se pro ŽivotvČesku.cz nad rodičovstvím maminka malé princezny Bettynky.

Miluše Bittnerová je známá především jako divadelní herečka a moderátorka rozhlasových pořadů. Je podruhé vdaná, s manželem Reném se vzali dva dny před plánovaným termínem porodu. Dcera Alžběta v září oslaví 3. narozeniny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.