Jako by jí z oka vypadla: Kateřina Brožová se pochlubila skutečně nádhernou dcerou, která oslavila 20. narozeniny

Herečka Kateřina Brožová
Herečka Kateřina Brožová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2021

Kateřina Brožová (53) je jednou z nejpůvabnějších českých hereček. Není proto divu, že její dcera Kateřina Tomanová, která oslavila 20. narozeniny, je taktéž nádherná. Vydala se sice jiným směrem, než její slavná maminka, ale jinak je mnoho vlastností kromě krásy, které mají společné. "Myslím si, že toho po mně má hodně. Je citlivá, laskavá, pracovitá, hodná a cílevědomá," řekla pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Brožová.

Psal se rok 2001, když okouzlující herečka Kateřina Brožová přivedla na svět rozkošnou dceru. Ta dostala rovněž jméno Kateřina a z roztomilé holčičky už dávno vyrostla v půvabnou a především cílevědomou dívku. Přestože by se díky své kráse mohla z fleku živit modelingem, rozhodla se pro sport, v němž slaví úspěchy.

Po slavné mamince nezdědila Kateřina Tomanová jen krásu. "Myslím si, že toho po mně má hodně. Zdědila určitě lásku ke koním, proto se věnuje jezdeckému sportu," řekla pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Brožová, která u příležitosti 20. narozenin své dcery zveřejnila na sociální síti snímek, na kterém jí to velmi sluší.

"Je citlivá, laskavá, pracovitá, hodná a cílevědomá. Taky je pěkně paličatá, to má taky po mně. Jde si za svým, což se mi hodně líbí," pochválila svou dceru pro ŽivotvČesku.cz slavná herečka. Kateřina Brožová je na Kateřinu velmi pyšná, především pak proto, že je velmi ambiciózní.

Kateřina Tomanová odmalička miluje koně, a proto se zřejmě nelze divit tomu, že s nimi tráví velké množství času. Kromě jízdy na koních, které se věnuje na profesionální úrovni, se věnuje i studiu vysoké školy. Toho si Kateřina Brožová váží.

"Je taková zvláštní doba, tak jsem ráda, že má sportovní aktivitu, která jí zabírá mnoho času a chce být co nejlepší. Je v reprezentaci, takže s koňmi dělá vlastně vrcholový sport. Nastoupila na vysokou školu. Obdivuji ji a obdivuji její pracovitost," dodala Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.