Jako by mu z oka vypadla. Kevin Costner má půvabnou dceru, jejíž podoba s otcem je zarážející

Herec Kevin Costner
Herec Kevin Costner
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 4. 2021

Mezi hollywoodské hvězdy patří Oscary ověnčený herec Kevin Costner (66), který dlouhá léta působil jako lamač ženských srdcí. Jakožto osobní strážce ve stejnojmenném filmu si získal lásku zpěvačky Whitney Houston (†48) a pro některé se stal ztělesněním ideálního muže. Je sedminásobným otcem a jedním z jeho potomků je Lily, kterou má s bývalou manželkou Cindy Costnerovou (64). Právě jeho 34letá dcera podělila půvab a podobu otce, která se nedá přehlédnout.

Lily McCall Costnerová je pravou dcerou svého slavného otce. Je z ní nadaná herečka, která má několik uměleckých cílů. Objevila se v menších televizních rolích například v rodinné komedii The Baby-Sitters Club, drama The Postman - Posel budoucnosti nebo Black and White. Kromě filmu se věnuje také hudbě a je známá jako folková zpěvačka – dokonce má za sebou několik vystoupení s country kapelou Kevin Costner & Modern West, jak uvedl web Prevention.com.

Blondýnka, která získala v roce 2014 titul Miss Golden Globe, však nemá přehnané ambice prorazit, což se její otec snaží chápat a vnímá ji jako výjimečnou osobnost. "Není to člověk, který se snaží dosáhnout úspěchu rychle, směřovat výš a chtít se zviditelnit. Na to není stavěná. Má úžasný talent. Ale chce ho ukázat světu? To nevím," sdělil Kevin Costner v rozhovoru pro Huffington Post.

I když se rodiče těžko smiřují s tím, že jejich děti dospěly, oscarový herec původem z amerického Lynwoodu je na své děti velmi hrdý. S Lily má velmi hezké pouto, které posiluje jejich láska k hudbě. Jeho druhá dcera už dávno není malá holčička, ale dospěla a rysy Kevina Costnera rozhodně nezapře.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.