Jako Chůva k pohledání se starala o tři děti, vlastní nikdy neměla. Občas mě to mrzí, říká Fran Drescher

Herečka Fran Drescher
Herečka Fran Drescher
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 12. 2020

Svět ji poznal jako rozpustilou Chůvu k pohledání, pod křehkou slupkou a krásnou tváří Fran Drescher (63) se ale ukrývá bolest. V mládí dávala před rodinným životem přednost kariéře, pak přišla rána osudu a děti už mít ani nemohla. Dnes míní, že by byla dobrou mámou.

V seriálu Chůva k pohledání hrála Fran Fine, postavu, která byla založena na ní samotné. Ve finální řadě se dočkala šťastného konce v podobě porodu miminka, ve skutečnosti bohužel děti nemá.

V rozhovoru pro módní magazín The Cut Fran Drescher připustila, že ji fakt, že nemá děti, občas zabolí. „Myslím si, že bych byla dobrá máma. Čas od času mě to začne mrzet. Dnes už s tím nic neudělám, místo dětí jsem přivedla na svět dvě knihy a hnutí za účelem proměny pacientů s rakovinou v obyčejné lidi, kteří se jen léčí,“ řekla Fran.

Změna myšlení

V roce 2000, když bylo Fran Drescher 43 a ještě jí zbývala trocha času na pořízení dětí, u ní lékaři diagnostikovali rakovinu dělohy. S nemocí přišla i změna myšlení.

Dokud neonemocněla a nemusela podstoupit hysterektomii, nevadilo jí, že nemá děti. Se ztrátou reprodukčního orgánu se ale zamyslela. "Najednou se ze mě stala žena, která už nikdy nemůže být matkou. Bylo to nepříjemné,“ připustila.

Drescher je už 63 let a dávno nevypadá na chlup stejně jako Fran, kterou si pamatuje obecenstvo. Šmrnc ale neztrácí, stejně tak jako široký úsměv a žár v očích. To je s ohledem na její minulost, ve které kromě rakoviny figuruje i znásilnění, obdivuhodné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.